FOTO Međimurski derbiji u 4. HNL bez pobjednika, pobjeda Slobode (S)

U 1. HNL za žene Katarina Zrinski i Neretva su odigrali bez golova 0:0. Trnava u nedjelju dočekuje Pregradu.

U susretu mladih snaga ženskih nogometnih klubova Katarina Zrinski je u kategoriji pionira pobijedila Trnavu Goričan 16:0, a u kategoriji kadeta 3:0.

1. HNL za žene: Katarina Zrinski – Neretva 0:0, Trnava – Pregrada

3. HNL istok: nedjelja u 16:30 sati BSK – Međimurje

4. HNL: Bez pobjednika u međimurskim derbijima

U Svetom Martinu na Muri Polet i Dinamo (D) odigrali su 2:2. Gosti su poveli, domaćin poravnao i poluvrijeme je 1:1. U nastavku gosti opet vode, domaćin još jednom izjednačuje i susret završava 2:2.

Polet (SMnM) je dva puta gubio i na kraju osvojio bod

U Murskom Središću Rudar i Međimurec odigrali su 1:1 golom gostiju u prvom dijelu i domaćina u drugom.

Sloboda Slakovec je pobijedila Plitvicu (G) 2:1. Poluvrijeme je bilo bez golova. Gosti su poveli, ali Slakovčani su preokrenuli i osvojili sva tri vrlo važna boda za opstanak u ligi.

4. HNL: subota Polet (SMnM) – Dinamo (D) 2:2, Rudar – Međimurec 1:, Sloboda (S) – Plitvica (G) 2:1, Zelengaj – Podravina, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Jalžabet, u 16:30 sati Nedeljanec – Nedelišće, Novi Marof – Pušćine, Bednja – Mladost Komet.

1. ŽNL: Omladinac (NSR) i Dinamo (P) slavili kod kuće

Dinamo (P) je pobijedio Jednistvo (GM) 5:1 i tako nanio gostima poraz nakon sedam kola bez poraza. Poluvrijeme je bilo 3:1. Gostujući predstavnik nam je fer rekao da je domaćin bio bolji i zasluženo pobijedio.

Petarda Palovčana

U Novom Selu Rok s jednim golom u svakom poluvremenu Omladinac je u derbiju pobijedio Mladost (SM) 2:0.

Domaća pobjeda Omladinca (NSR)

Polet je u Pribislavcu poražen od Trnave 2:5. Poluvrijeme je bilo 1:2.

Polet (P) je poražen od Trnave

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – Jedinstvo (GM) 5:1, Omladinac (NSR) – Mladost (SM) 2:0, Hodošan – Spartak 2:2, Polet (P) – Trnava 2:5, nedjelja u 16:30 sati BSK – Centrometal, Graničar (K) – Naprijed, Sokol – Podturen, Galeb – Sloga (Š).

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 16:30 sati Croatia – Vidovčan, Mladost (I) – Mladost (D), Omladinac (DS) – Drava (K), Dubravčan – Borac PMP, Budućnost (M) – ČSK, Jedinstvo (NSD) – Kraljevčan 38, Budućnost (P) – Jadran. Radnički je slobodan.

2. ŽNL – skupina B: Trnovec slavio u Savskoj Vesi

Bratstvo je u Savskoj Vesi poraženo od Trnovca 0:2. Prvi dio završio je bez golova. Nakon petnaestak minuta drugog dijela gosti imaju aut. U skoku su bolji gosti, nakon udarca lopta uz stativu završava u mreži. Do kraja susreta još jedan gol gostiju za potvrdu pobjede.

Situacija uoči prvog gola Trnovca

Donji Koncovčak i Mali Mihaljevec podijelili su bodove odigravši 1:1 s golom domaćina u prvom dijelu i gostiju u drugom.

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Trnovec 0:2, Donji Koncovčak – Mali Mihaljevec 1:1, nedjelja u 16:30 sati Zasadbreg 77 – Plavi (Pek.), Venera PMP – Omladinac (M), Pobjeda – Šenkovec, Strahoninec – Hajduk (B), Mura – Sloboda (M), Bratstvo (J) – Hajduk (Š).

3. ŽNL: Visoke pobjede gostiju

Vučetinec je poražen od Borca (DH) 0:6 s tri gola u svakom poluvremenu.

U pravoj pravcatoj golijadi Napredak je poražen u Gornjem Kraljevcu od Međimurje – Čakovca 3:8. Poluvrijeme je bilo 1:4.

3. ŽNL: subota Vučetinec – Borac (DH) 0:6, Napredak – Međimurje-Čakovec 3:8, nedjelja u 16:30 sati Otok – Dinamo (Ž), Draškovec-Geothermae – Bratstvo (P), Parag – Mladost (S) /igra se u Selnici/, Drava (DM) – Torpedo.