KAŠTELANKE pobijedile i na korak su do naslova

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 2. A odbojkaške lige centar za poredak od 1. do 6. između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Dinamo II. Teška pobjeda Kaštelanki u 9. kolu, iako je cijeli susret protekao u grčevitoj borbi za svaki poen, ali Kaštelanke su završile susret pobjedom 3:0

Prvi set Kaštelanke vode cijeli set s poen – dva razlike i na kraju osvajaju 25:20. Drugi set gostujuće igračice vode 10:12 i kod rezultata 17:17 uz odličan servis Kaštelanke osvajaju 25:18.

Treći set gostujuće igračice vode na tehničkom time – autu 10:12, te 10:16. Vraćaju se Kaštelanke na 18:21 i na kraju preokret te pobjeda u trećem setu 25:22.

Teška, ali i zaslužena pobjeda Kaštelanki uz veliku pomoć svojih vjernih navijača. Kaštelanke su vodeći sastav lige s 21 bodom, imaju 7 pobjeda uz 2 poraz i set razlika 24:9. Bjelovar ima 17 bodova, Medveščak 16 i ova dva kluba igraju u petak 20. travnja zaostali susret.

Posljednji susret u ovoj prvenstvenoj sezoni 2017./2018. ŽOK Kaštel Pribislavec je domaćin OK Medveščak u subotu u 15:30 sati. Pozivaju se svi simpatizeri odbojke da dođu navijati i da zajedničkim bodrenjem Kaštelankama pomognu u osvajanju naslova prvakinja 2. A NOL.

ŽOK Kaštel: Mirjam Varga, Tija Budiša,Željka Obadić, Matea Knezić, Ljerka Herman, Inka Varga, Ema Frančić, Ria Horvat, Petra Prprović, Iva Bulović, Mailinda Vnuk, Darina Ivačić. Trener Marko Obadić.
OK Dinamo II: Šeremet Ana, Bara Marija, Kovačić Helena, Ergovič Gita, Azinovič Ivana, Mišak Lucija, Buška Matea, Babić Ivana,Topić Karla, Umek Magdalena. Trener Dujlović Filip.

U borbi za poredak pd 13. do 16. mjesta bitna pobjeda Nedelišće Eltinga koje je kod kuće porazilo Vivera Glni 3:0 (25:13,25:22,25:16). Naša ekipa je na tablici na 2. mjestu s 8 bodova, Ivanić Grad ima 7, Vivera Glina 5, a vodeći Brcko 10. U posljednjem 6. kolu Nedelišće Elting je gost Brcku.