Vijesti / Sport
Sport
ŠAH Sloboda Mihovljan uvjerljiva protiv Međimurja

ŠAH Sloboda Mihovljan uvjerljiva protiv Međimurja

Šahisti su bili u punom pogonu tijekom vikenda. U drugoj ligi naša tri predstavnika odigrala su dva kola i narednog vikenda igraju naredna dva kola. U međimurskom susretu 4. kola Sloboda Mihovljan je uvjerljivo pobijedila Međimurje 5.5:0.5.

Rezultati 3. kola 2. šahovske lige:
  ŠK Končar, Zagreb - ŠK Strahoninec 2½    :3½
  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje - ŠK Sloboda, Mihovljan 2½:    3½
  ŠD Međimurje, Čakovec - ŠK Konaki, Novo Virje 0:6

Rezultati 4. kola 2. šahovske lige:
  ŠK Sloboda, Mihovljan - ŠD Međimurje, Čakovec 5½:½
  ŠK Strahoninec - ŠK Polet, Buševec 1½:4½

Poredak:
1. ŠK Bjelovar 8
2. ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 7
3. ŠK Polet, Buševec 7
4. ŠK Sloboda, Mihovljan 7
5. ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje 5
6. ŠK Krapina 4
7. ŠK Konaki, Novo Virje 3
8. ŠK Duga Resa 3
9. ŠK Strahoninec 2
10. ŠK Končar, Zagreb 1
11. ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb 1
12. ŠD Međimurje, Čakovec 0

Najava 5. kola 2. šahovske lige:
  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje - ŠK Strahoninec
  ŠD Međimurje, Čakovec - ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb
  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno - ŠK Sloboda, Mihovljan

Najava 5. kola 2. šahovske lige:
  ŠK Sloboda, Mihovljan - ŠK Krapina
  ŠK Strahoninec - ŠD Međimurje, Čakovec


Rezultati 3. kola 3. šahovske lige:
  ŠK Miklavec - ŠK Prelog 3:3
  ŠŠK Marof Novi Marof - ŠK Stridon II Štrigova 1:5
  ŠK Goran Lopatinec - ŠK Pretetinec 5:1
  ŠK Gornji Mihaljevec - ŠD Varaždin 2:4
  ŠŠK Mladost Varaždinske Toplice - ŠK Sloboda II Mihovljan 1:5

Poredak:
1. ŠK Stridon II Štrigova 6
2. ŠK Goran Lopatinec 6
3. ŠD Varaždin 4
4. ŠK Sloboda II Mihovljan 4
5. ŠK Miklavec 3
6. ŠŠK Mladost Varaždinske Toplice 3
7. ŠK Pretetinec 2
8. ŠK Gornji Mihaljevec 1
9. ŠK Prelog 1
10. ŠŠK Marof Novi Marof 0

Najava 4. kola 3. šahovske lige:
  ŠK Prelog - ŠK Sloboda II Mihovljan
  ŠD Varaždin - ŠŠK Mladost Varaždinske Toplice
  ŠK Pretetinec - ŠK Gornji Mihaljevec
  ŠK Stridon II Štrigova - ŠK Goran Lopatinec
  ŠK Miklavec - ŠŠK Marof Novi Marof


Rezultati 3. kola 4. šahovske lige:
  ŠK Mursko Središće -  ŠD Varaždin II 4½:1½
  ŠK Dinamo Palovec - ŠK Metalac Ladanje Donje ½:5½
  ŠK Lepoglava - ŠK Sloboda III Mihovljan 3:3
  ŠK Gornji Mihaljevec II - ŠK Čakovec 3½:2½

Poredak:
1. ŠK Metalac Ladanje Donje 6
2. ŠK Gornji Mihaljevec II 5
3. ŠK Sloboda III Mihovljan 5
4. ŠK Čakovec 4
5. ŠK Mursko Središće 2
6. ŠD Varaždin II 1
7. ŠK Lepoglava 1
8. ŠK Dinamo Palovec 0

Najava 4. kola 4. šahovske lige:
  ŠD Varaždin II - ŠK Čakovec
  ŠK Sloboda III Mihovljan - ŠK Gornji Mihaljevec II
  ŠK Metalac Ladanje Donje - ŠK Lepoglava
  ŠK Mursko Središće - ŠK Dinamo, Palovec

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!