Vijesti / Sport
Sport
FINAL FOUR Čakovec Globetka – Lepoglava i Kotoriba – Rudar

FINAL FOUR Čakovec Globetka – Lepoglava i Kotoriba – Rudar

Odigrano je svih 20 kola 4. košarkaške lige i pred nama su susreti Final Foura u kojemu su parovi Čakovec Globetka – Lepoglava i Kotoriba – Rudar.

KK GRAFIČAR 2 - KK VINICA 86:61 (23:15; 27:16; 14:19; 24:11)
KK GRAFIČAR 2: Križanić S. 15, Mikec D. 10,  Vađunec B. 6, Turek R. 29, Radiković P. 3, Puštek V. 4, Stjepić F. 4, Hrešć S. 12, Kranjec F.(cap) 3. Trener Dijanušić Igor.
KK VINICA: Furjan T. 3, Strelec M. Kelc N. 14, Žmegač S. 28, Rudančić M. Peruničić M. 4, Jamnik N. 2, Hrženjak N. 10. Trener Horvat Damir.

KK ČAKOVEC GLOBETKA - KK LEPOGLAVA 102:79 (28:14; 22:32; 31:13; 21:20)
KK ČAKOVEC GLOBETKA: Levačić N. 14, Podvezanec D. 26, Novak N. 5,  Franjić D. 2, Capek N. 8, Golubić A. 3, Vugrinec D. 8, Vurušić V. 14, Golubić N. 4, Terek M. 10, Škoda L. 6. Radek D. 2. Trener Davorin Škoda.
KK LEPOGLAVA : Migač J. 6, Uršulin K. 26, Šobak. 4, Matuza L. 11, Paska D. 5, Pečevski M. 2, Gabrić A. 4, Bajsić Z. 21. Trener Kristijan Marđetko.

KK RUDAR - KK NEDELIŠĆE 53:69 (11:14; 24:16; 10:19; 8:20)
KK RUDAR: Vrbanić K., Rošić-Novak J. 6, Perčić T. 8, Bedi Mi. , Dodlek S.7, Bedi Ma.17, David M. 4, Radiković T.11, Đokić N. Trener Saša Repalust.
KK NEDELIŠĆE: Gospočić P. 7, Pintarić J. 6, Miholček K., Posavec T., Marciuš K. 8, Šegović I. 36, Platužić D., Jalušić D., Haramija R. 12. Trener Saša Gašparlin.

KK DUBRAVČAN - KK PETRIJANEC 62:61 (17:16; 21:22; 12:15; 12:8)
KK DUBRAVČAN: Klipić Ka. 22, Ujlaki B. 2, Raić F. 15, Matotek A.  Klipić Kr. 3, Lisjak I. 2, Munka G. 9, Fuš H. Habuš V. 9, Trener Kristijan Krušelj.
KK PETRIJANEC: Škerbić M. Magaš N. 26, Grđan V. 10, Rukelj V. 6, Lukić B.  Klaneček N. 14, Matijević D. Marić D. Sesar J. 5. Trener Marko Škerbić.

KK KOTORIBA - KK VINDIJA 53:60 (12:18; 17: 8; 13:16; 11:18)
KK  KOTORIBA: Varga D. 14, Zvošec A. 7, Fuš I. 3, Seličanec S. 15, Pogorelec M. 7, Matulin D. A. 1,  Zvošec F. 6. Trener Roberto Ujlaki.
KK VINDIJA: Kapustić M. 25, Svaty A. 14, Cesarec M. Perhaj J.  Šantek D.  Bađun M.  Kuparić K. 19, Mihinjač M.  Lukačević L. Labaš I. 2. Trener Dražen Cesar.

Tablica:
1. KK ČAKOVEC GLOBETKA 20-0
2. KK KOTORIBA 14-6
3. KK RUDAR 13-7
4. KK LEPOGLAVA 13-7
5. KK PETRIJANEC 12-8
6. KK VINDIJA 11-9
7. KK DONJI KRALJEVEC 11-9
8. KK NEDELIŠĆE 7-13
9. KK GRAFIČAR II 4-16
10. KK DUBRAVČAN 4-16
11. KK VINICA 1-19

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!