LOKOMOTIVA uvjerljiva protiv Zrinskog

Rukometašice Lokomotive porazile su Zrinski u Zagrebu 36:13. Golom Gavrić povele su Čakovčanke 0:1, a Lokomotiva okreće na 4:1. Zrinski se drži do 11. minute kada je 5:4. U 19. minuti je bilo 10:5 i nakon toga domaće igračice zaključavaju gol. Poluvrijeme je bilo 18:5 s osam uzastopnih golova Lokomotive.

U nastavku prednost lokosica raste pa je u 40. minuti 25:7, u 50. minuti 29:11 i na kraju pobjeda domaćina 36:13. Kod Lokomotive po tri gola sestara Paule i Stele Posavec. U redovima Čakovčanki Gavrić je postignule 4 gola, Grubišić i Pajić 3, Vukojević 2 i Resman 1.

U 25. kolu slijedi vrlo bitan susret za Zrinski u borbi za 5. mjesto sa Zametom. Susret se igra u subotu 12. svibnja s početkom u 19:00 sati.

Dodajmo još da se od 7. do 10. svibnja igra završnica 1. HRLD za rukometašice gosište 2004./2005. Među 20 ekipa je i ŽRK Zrinski koji je u grupi B s klubovima Dugo Selo 55, Radnik, Split 2010 i Liburnija.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?