Vijesti / Sport
Sport
JURICA PAVLIC deseti u Terenzanu

JURICA PAVLIC deseti u Terenzanu

Speedway utrka SEC Challenge u kojoj su se vozači borili za ulazak u Europspko prvenstvo vožena je u Terenzanu. Jurica Pavlic se nakon trećeg mjesta u Donjem Kraljevcu pokušao u jakoj konkurenciji probiti korak više, no ostvario je 6 bodova što mu je bilo dovoljno za 10. mjesto.

Poredak:
1. Emil Sajfutdinow (Rusija) - 14 (3,3,3,3,2) + 1. mjesto u finalu
2. Mikkel Michelsen (Danska) - 12+3 (2,2,2,3,3) + 2. mjesto u finalu
3. Josef Franc (Češka) - 9+2 (0,1,2,3,3) + 3. mjesto u finalu
4. Andriej Kudriaszow (Rusija) - 12 (3,3,3,2,1) + 4. mjesto u finalu
5. Peter Kildemand (Danska) - 10+1 (1,3,3,0,3)
-----------
6. Kai Huckenbeck (Njemačka) - 10+0 (3,2,3,2,0)
7. Aleksandr Łoktajew (Ukrajina) - 9 (2,1,1,3,2)
8. Antonio Lindbaeck (Švedska) - 7 (1,2,2,1,1)
9. Michele Paco Castagna (Italija) - 6 (2,3,0,1,0)
10. Jurica Pavlic (Hrvatska) - 6 (t,1,1,2,2)
11. Kacper Woryna (Poljska) - 5 (t,3,2)
12. Krystian Pieszczek (Poljska) - 5 (1,d,1,1,2)
13. Eduard Krcmar (Češka) - 4 (2,0,0,2,0)
14. Andriej Karpow (Ukrajina) - 3 (w,d,t,0,3)
15. Nicolai Klindt (Danska) - 3 (0,2,0,0,1)
16. Szymon Woźniak (Poljska) - 2 (w,1,0,0,1)
17. Ilja Czałow (Rusija) - 2 (d,w,1,1,d)

Utrka po utrku:
1. Kudriaszow, Krcmar, Woryna (t, Pavlic - t), Woźniak (w/u)
2. Woryna (Karpow - w), Michelsen, Kildemand, Franc
3. Sajfutdinow, Castagna, Lindbaeck, Klindt
4. Huckenbeck, Łoktajew, Pieszczek, Czałow (d4)
5. Kudriaszow, Lindbaeck, Łoktajew, Karpow (d4)
6. Sajfutdinow, Michelsen, Pavlic, Pieszczek (d4)
7. Castagna, Huckenbeck, Franc, Krcmar
8. Kildemand, Klindt, Woźniak, Czałow (w/u)
9. Kudriaszow, Michelsen, Czałow, Castagna
10. Huckenbeck, Woryna (Karpow - t), Pavlic, Klindt
11. Kildemand, Lindbaeck, Pieszczek, Krcmar
12. Sajfutdinow, Franc, Łoktajew, Woźniak
13. Franc, Kudriaszow, Pieszczek, Klindt
14. Łoktajew, Pavlic, Castagna, Kildemand
15. Sajfutdinow, Krcmar, Czałow, Karpow
16. Michelsen, Huckenbeck, Lindbaeck, Woźniak
17. Kildemand, Sajfutdinow, Kudriaszow, Huckenbeck
18. Franc, Pavlic, Lindbaeck, Czałow (d4)
19. Michelsen, Łoktajew, Klindt, Krcmar
20. Karpow, Pieszczek, Woźniak, Castagna

Dodatna vožnja za finale: 21. Michelsen, Franc, Kildemand, Huckenbeck
Finale: 22. Sajfutdinow, Michelsen, Franc, Kudriaszow

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita
Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!