ZRINSKI uvjerljiv protiv Zameta za peto mjesto

Rukometašice Zrinskog u pretposljednjem kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene pobijedile su Zamet 28:16 čime su osigurale peto mjesto. Čakovčanke su bolje krenule u susret i u 8. minuti je 5:2.

U 20. minuti prednost zrinskica je 12:5 i poluvrijeme je 14:7. U nastavku Čakovčanke održavaju prednost pa je u 40. minuti bilo 21:13, u 50. minuti 25:14 i na kraju 28:16.

U redovima Zrinskog Vukojević je postignula 7 golova, Car 6, Gavrić 5, Grubišić 4, Šestak i Papac po 2 te 1 gol postignule su Balić i Pajić. Na golu 5 obrana Kozjak i 10 obrana Žvorc. Zrinski je 5. na tablici s 29 bodova, a Riječanke su 6. s 25 bodova. U posljednjem kolu Zrinski je gost Umagu. U ŽRK Zrinski uz seniorsku reprezentativku Leu Vukojević i juniorsku reprezentativku Enu Car imaju i kadetsku reprezentativku Viktoriju Šestak. Ona je dobila poziv za okupljanje reprezentacije u Ivanić Gradu od 31. svibnja do 3. lipnja.