Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši Srednje škole Čakovec na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši Srednje škole Čakovec na kraju školske godine 2018./2019.

Popis učenika odlikaša iz Srednje škole Čakovec

1.A – razrednik: Vesna Prepelić-Đuričković

Viktorija Borko, Dora Bratko, Viktorija Golenko, Karla Horvat, Una Krauthacker, Franjo Krištofić, Marija Krznar, Melani Lisjak, Simona Lukman, Melanie Mesarek, Goran Mihalković, Dino Novak, Nika Petričević, Chiara Pintarić, Dora Podgorelec, Katja Posavec, Jana Posedi, Luka Sklepić, Maja Suvajac, Ida Trstenjak, Dominik Weber

1.B – razrednik: Kristina Vinković

Lucia Andročec, Kevin Krčmar, Ivana Lepen, Maria Marčec, Maja Mirić, Petar Ovčar, Viktorija Šantavec, Nika Šupljika, Elena Tomašić, Leona Vadlja, Tena Zadravec

1.C – razrednik: Željka Krauthacker

Tena Hanić, Lucija Hutinec, Marta Kostanjević, Marko Kraljić, Karlo Krsnik, Lorena Lukša, Martina Marijan, Laura Mihoci, Tena Podgorelec, Lucija Šajnović, Ivan Turk

1.D – razrednik: Nikolina Zaplatić-Degač

Dora Cerovec, Maria Magdalena Goričanec, Elena Jankaš, Petra Lipović, Rea Novak, Petra Talan, Kristian Topličanec, Lucija Vizinger, Leonarda Zadravec

1.E – razrednik: Rahela Buterin

Jovanka Balog, Valentina Kalanjoš, Elvira Oršuš, Anamarija Oršuš, Jagoda Oršuš, Antonija Juras, Stella Grudić, Snježana Oršuš, Snježana Ignac

2.A – razrednik: Mladen Tota

Leticija Horvat, Ines Kovačić, Ozana Novak, Helena Novak, Karla Patafta, Nela Pečarko, Izidora Pongrac, Matija Posedi, Ruben Prstec, Ela Radović, Karla Talan, Nika Varga, Ema Vurušić, Natalie Vurušić, Gabriela Židov

2.B – razrednik: Petra Horvat

Karlo Ceilinger, Klara Dukić, Elena Kutnjak, Lucija Lesjak, Ivana Markušić, Tena Matovina, Dora Međimurec, Lea Stojko, Elena Šajnović, Klara Tota, Marta Treska, Patricija Van, Lara Vlahović

2.C – razrednik: Aleksandra Pleh

Viktoria Čurila, Maja Ferenc, Adela Hižman, Lucija Jambrošić, Magdalena Novak, Martina Novosel, Adella Pancer, Karla Pintarić, Dena Ratajec, Magdalena Strniščak, Simon Šimon, Natalija Ter, Ana Tomašić, Danijela Višnjić, Nina Žignić

2.D – razrednik: Marina Trajbar

Franka Benkus, Ivona Colarić, Lana Culjak, Katarina Dobranić, Megi Kutnjak, Sara Jambrović, Lara Petak, Martina Žuti

2.E – razrednik: Evelin Horvat

Mateja Flac, Mladen Ignac, Elena Kuqi, Antonia Sklepić, Melani Stojko

3.A – razrednik: Barbara Brežnjak

Daria Ban, Marija Bralić, Tija Budiša, Tea Đorđević, Dora Kovač, Magdalena Kralj, Sara Mihalic, Ivana Palfi, Paula Patafta, Rea Perić, Rebeka Pfeifer, Rebeka Pintarić, Lana Posedi, Katja Puklavec, Anja Radiković, Karla Štefan, Julia Varga, Hana Zadravec, Teodor Zlatar, Ela Židov

3.B – razrednik: Ivana Kos

Marina Branilović, Margareta Culjak, Maja Flac, Josipa Golenja, René Hoblaj, Sebastian Rene Jepure, Lara Marković, Laura Petričević, Darija Pleh, Anja Pokrivač, Karla Rajf, Ivana Rešetar, Sara Tepeš, Patrik Veren, Elena Vinković

3.C – razrednik: Brigita Prstec

Anita Kerovec, Lana Kerovec, Ivona Levačić, Rafaela Matić, Andrea Novak, Tihana Novak, Nikolina Oršuš, Kiara Rebrek, Lorena Sabolčec, Erika Tarandek, Lana Žerjav, Marta Žganec

3.D – razrednik: Silvija Vrbičić

Alen Hajdarović, Marta Cimerman, Lucija Horvat, Tara Novak, Mihaela Mikulić, Laura Bistrović, Sara Janković

3.E – razrednik: Paula Baksa

Martina Ignac, Anamarija Novak, Danijel Oršuš

4.A – razrednik: Maja Žvorc

Tena Alijašević, Lea Branilović, Tena Goričanec, Leonarda Horvat, Luka Jurkijević, Karolina Križaić, Janja Kvakan, Ivona Sabol, Kristina Škvorc, Julija Šupljika, Marina Ter, Lucija Vugrin, Ana Vugrinec

4.B – razrednik: Kristina Trstenjak

Claudia Andročec, Marta Kozjak, Paula Kovač, Magdalena Maček,Vida Senčar,  Josipa Topolnjak, Mario Tot, Melani Vurušić, Simona Židov, Maja Zrna, Dominik Vrbanec, Josipa Žerjav

4.C – razrednik: Valentina Fabić

Luka Havaši, Veronika Kolarić, Nina Laptoš, Matija Međimurec, Ivana Mihalic, Iva Šestan, Ivona Turk, Erik Židov, Nikol Kordić, Nina Matjašec

4.D – razrednik: Željko Domjanić

Tena Blažek, Magdalena Cindrić, Daria Cirkvenčić, Marta Črep, Margareta Doležaj, Petra Knezić, Karla Barbara Mavrin, Jakov Mesarić, Marcela Sedmak, Lovro Šajnović, Klara Turk, Magdalena Žižek

5.C – razrednik: Dunja Gašparić

Nikolina Cmrečnjak, Nela Hančić, Sonja Kostel, Melanie Lesar, Valentina Marđetko, Romana Novak, Marta Oletić, Maria-Paula Požgaj, Ivana Radiković, Zvonimir Sedlar, Sara Strbad, Lara Vinko, Klara Vugrinec, Klaudija Žganec, Vanessa Žužić, Josipa Žvorc

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!