Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši Graditeljske škole Čakovec na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši Graditeljske škole Čakovec na kraju školske godine 2018./2019.

Popis odličnih učenika Graditeljske škole Čakovec

Graditeljska škola Čakovec

Športska 1, 40 000 Čakovec

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Popis odličnih učenika u šk.god. 2018./2019.

Ravnatelj: Zvonko Ladić, dip.teolog

1.a – građevinski tehničar, arhitektonski tehničar; razrednica Judita Janković, prof.

Lucija Kovačić, Patrik Piškor, Anabella Pokrivač, Barbara Vinković, Zadravec Luka

1.b – tehničar za geodeziju i  geoinformatiku; razrednica Barbara Sklepić, prof.

Emanuela Koretić

1.c  – likovna umjetnost i dizajn; razrednik Petar Križnar, mag. umj.

Julia Levačić-Tkalec

1.d – web dizajner, medijski tehničar; razrednica Ljiljana Ille, mag.inf. 

Doroteja Lisjak, Dora Siladi, Ana Šafarić, Antonija Šafarić

1.e – instalater grijanja i klimatizacije, monter suhe gradnje; razrednik Damir Novak, prof. 

Mark Bistrović, Darko Levačić

1.f  – vodoinstalater, rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima, keramičar oblagač; razrednik Vladimir Novak, prof.

Sebastian Brizić, Stiven Višnjić

1.g  – stolar, autolakirer, sobolikar-ličilac; razrednica Zvonka Bratuša, prof.

Mateo Drk, Matija Lukša, Patrik Šincek

1.i  – pomoćni soboslikar-ličilac; razrednik Renato Čuka, prof. 

Florijan Angel

1.j  – pomoćni podopolagač; razrednica Anita Vidović, mag. kath. 

David Krištofić

2.a – građevinski tehničar, geodetski tehničar ; razrednik Lovro Gradišer, dipl.ing.

Valentina Kozar

2.b – arhitektonski tehničar; razrednica Lana Haramija, mag. math.

Lorena Martinjak, Joško Pavunić, Romana Rusak, Anabela Sabol, Anja Sabol

2.c - dizajner unutrašnje arhitekture, dizajner keramike; razrednica mr. art. Vesna Osojnički 

Rahela Baumgartner, Irena Detić, Josipa Gombar, Martina Krčmar, Enola Ružman, Ema Šoštarić, Martina Trstenjak

2.d – web dizajner, medijski tehničar; razrednik Ivan Čondor, dipl.inf. 

Gabrijel Kovač, Ivan Kapustić, Ana Novak, David Tušek, Kristina Zadravec

2.e – monter suhe gradnje, keramičar oblagač, zidar; razrednik Darko Jezidžić, dipl.ing. 

Robert Horvat, David Ignac, Danijel Oršuš, Danilo Oršuš

2.f – instalater grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima; razrednica Željka Korent-Hozmec, prof.

Marko  Drk

2.g – stolar, autolakirer, ličilac-sobolikar; razrednik Edi Radan, ak. slik. i kip.

Damjan Đuran, Marko Frančić, Dario Hajdinjak, Mihael Novak, Patricio Oršoš

2.h – pomoćni soboslikar-ličilac; razrednica Petra Jambrović, prof. 

Patrik Mesarić

2.i – pomoćni podopolagač; razrednik Borna Grkavac, prof. 

Eric Tešanić

3.a – građevinski tehničar, geodetski tehničar ; razrednica Dušanka Kocijan, prof.

Filip Fric, Leon Jalušić, Karlo Majcen

3.b – arhitektonski tehničar; razrednica Darja Šupljika, mag. educ. philol. croat.

Viktorija Horvat, Karla Lovrenčić, Marta Trstenjak

3.c – dizajner unutrašnje arhitekture, dizajner keramike; razrednica Spomenka Čulinović, prof. 

Filip Bogomolec, Sara Božek, Ines Čižmešija, Bruno Čondić, Korina Kanižaj, Lara Kemec, Paula Krnjić, Jesenia Novak, Filipa Ščuka

3.d – web dizajner, medijski tehničar; razrednik dr.sc. Matija Varga, mag.inf. 

Jurica Balenta, Santino del Duca, Ivan Hadeljan, Dora Hasl, Marko Kiš, Lucija Kožar, Robert Krčmar, Marina Medved, Sandro Monaco,Davor Novak, Lovro Novak , Hana Plevnjak, Filip Senjan, Katarina Šafarić, Ivana Špilek, Lovro Varga, Zita Treščec

3.e – monter suhe gradnje, keramičar oblagač, tesar; razrednica Tatjana Vadas, dipl.ing. 

Matija Kutnjak

3.i – pomoćni podopolagač; razrednik Hrvoje Živković, mag.theol. 

Mihael Ignac, Kevin Vurušić

4.b – arhitektonski tehničar; razrednica Srebrenka Pongrac, dipl.ing.

Iva Blažona, Kerin Heđa, Petra Keljar, Tin Kovačić, Mihael Novak

4.c – dizajner unutrašnje arhitekture, dizajner keramike; razrednik Andrija Večenaj, mag.art.

Sara Bernardić, Veronika Čretni, Rahela Dominić, Helena Hlišć, Karla Korunek, Anamarija Špicar

4.d – web dizajner, medijski tehničar; razrednik Rajko Jagar, mag.oec. 

Doroteja Cerovec, Dorotea Marciuš, Lea Novak, Leon Petković, Mateja Pristav, David Šafarić, Matea Tarandek

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!