Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Sveta Marija na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Sveta Marija na kraju školske godine 2018./2019.

Popis učenika odlikaša iz OŠ Sveta Marija i Područne škole Donji Mihaljevec

Razredni odjel: 1. a OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Renata Šalković

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Popis odličnih učenika:

1. Fran Fundak 

2. Jakov Gašparić 

3. Dominik Horvat

4. Sara Igrec 

5. Lovro Mučić 

6. Ivano Orehovec 

7. Tia Orehovec 

8. Ema Peter 

9. Patrik Štrok 

Razredni odjel: 1.b Područna škola Donji Mihaljevec​

Razrednik: Ljubica Blažon

Popis odličnih učenika:

1. Mateja Mustač

2. Mia Vadas

Razredni odjel: 2. a OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Damir Kos

Popis odličnih učenika:

1. Vito Benko

2. Dorjan Goričanec

3. Niko Kanižaj

4. Karlo Košak

5. Antonio Kvakan

6. Leon Orehovec

7. Mishel Pintar

8. Juraj Štrok

Razredni odjel:  2.b Područna škola Donji Mihaljevec​

Razrednik: Ljubica Blažon

Popis odličnih učenika:

1. Rea Bartolić

2. Robin Mihalac

3. Tadej Mihalac

4. Tino Panić

Razredni odjel: 3.a OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Marija Bobić

Popis odličnih učenika:

1. Noa Jurić

2.Luka Kuzmić

3.Tomi Levačić

4.Manda Marđetko

5.Karlo Pavčec

6. Karlo Peter

7.David Poljak

8. Lucija Stanko

9. Lucija Tokar

Razredni odjel: 3.b Područna škola Donji Mihaljevec​

Razrednik: Dijana Kolac

Popis odličnih učenika:

1. Pavla Igrec

2. Luna Kočiš

3. Lana Komorski

4. Lana Kovač

5. Magdalena Kranjec

6. Sanela Pongrac

7. Ivan Ujlaki

Razredni odjel: 4.a OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Biserka Poljak

Popis odličnih učenika:

1. Roko Benko

2. Mia Bogomolec

3. Abel Goričanec

4. Anja Horvat

5. Ivan Kvakan

6. Erik Orehovec

7. Lorena Orehovec

8. Krsto Herc

9. Rina Zvošec

Razredni odjel: 4.b Područna škola Donji Mihaljevec​

Razrednik: Nataša Nenadović

Popis odličnih učenika:

1. Dino Erent

2. Tea Horvat

3. Lorena Kočiš

4. Sara Krušić

5. Tena Panić

Razredni odjel: 5.a OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Dunja Oreški 

Popis odličnih učenika:

1. Valentina Erdelji 

2. Leonarda Gašparić 

3. Petar Gašparić 

4. Dora Hunjadi 

5. Iva Hunjadi

6. Jana Kečkeš

7. Karlo Mandlin

8. Rea Mustač 

9. Fran Peter 

10. Filip Poljak

11. Tara Šulj 

12. Nika Vrabec 

13. Erika Zvošec 

Razredni odjel: 6. OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Paula Dvorski Vilaj

Popis odličnih učenika:

1. Borna Bartolić

2. Hana Bartolić

3. Lea Hajdinjak

4. Judita Herc

5. Vilim Herc

6. Katarina Kostel

7. Marta Mustač

8. Dora Papak

9. Jakov Poljak

10. Ana Strbad

11. Leonard Tisaj

Razredni odjel: 7 OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Smiljana Frančić

Popis odličnih učenika:

1. Fran Ivaci

2. Katarina Janković

3. Tina Janković

4. Mišel Mustač

5. Nikola Mustač

6. Luka Stančec

7. Borna Tilošanec

8. Izidor Vinković

Razredni odjel: 8. OŠ Sveta Marija​

Razrednik: Marta Stella

Popis odličnih učenika:

1. Aleksandar Frančić

2. Tin Hertelendi

3. Anđelina Kečkeš

4. Gabriel Kvakan

5. Iris Peter

6. Izabela Stanko

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!