Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Nedelišće na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Nedelišće na kraju školske godine 2018./2019.

Popis učenika odlikaša iz Osnovne škole Nedelišće

Popis odličnih učenika razredne nastave 2018./2019.

1.A
Lucija Bacinger, Vito Graf, Zvonimir Horvat, Ivan Hunjadi, Marta Kutnjak, Vanja Lesinger, Arijana Lončarić, Luka Magić, Patrik Martinjaš, Zita Polanec, Korina Posavec, Vito Silaj, Roko Štefulj, Marin Trupković, Filip Žarković 

Razrednica: Nadica Dolar

1.B

Matej Bratko-Štorga, Roko Ciglarić, Niko Dobša, Adrianna Fernandez Polanec, Vito Golub, Beata Horvat, Ema Jakupak, Katja Kelenc, Zara Krizman, Luka Maček, Evan Novak, Maša Oreški, Franka Pintarić, Gabriel Preložnjak, Sara Tripković

Razrednica: Snježana Novak

1.D

Erik Branilović, Marko Burela, Dominik Cindrić, Vita Dolar, Niko Fučko, Jan Gerenčer, Kristijana Horvat, Magdalena Kirić, Vito Korent, Lorena Kregar, Tena Krnjak, Dorian Marčec, Martina Mesarić, Asja Novak, Lorena Novak, Nikola Podvezanec, Žan Posavec, Antonia Preložnjak, Patrik Šafarić, Jelena Tkalec, Erik Toplek, Matija Toplek, Lovro Trojok, Lorena Vidović, Lukas Vrbanec

Razrednica: Ana Marciuš

1.P

Vanessa Detić, Gabriel Gal, Mia Gašparlin, Klara Josipović, Ivor Kovačić, Oliver Moharić, Arian Panić, Filip Šengula, Petar Turk, Fabijan Vaser, Martin Vugrinec, Dorotea Zita

Razrednica: Bernardica Posel 

2.A

Filip Baljak, Leona Banek, Eva Bedić, Korina Horvat, Anijan David Jalušić, Adriano Juras, Vito Mesarek, Paulo Nomo Nemi, Bella Posavec, Lea Rešetar, Bea Slaviček, Fran Šegović,Ivano Šopar, Anja Žganec Rogulja

Razrednica: Marija Topolnjak

2.B

Karla Damjanović, Magdalena Dolar,  Ivano Ivanuša, Lana Kacun, Laona Klišan, Borna Kovačić, Erin Maček,  Domagoj Marčec, Karlo Pintarić, Kala Rihtarec, Antonio Rušnjak, Karlo Serec, Matej Sklepić, Petar Slukić

Razrednica : Renata Posavec           

2. D

Lea Branilović, Nikša Dovečer,Alexandar Dragaš, Deni Đukes,Teo Fegeš, Borna Janeš, Zara Kravarščan Hidanović, Jakov Marodi,Ivan Novak,Fran Podvezanec, Antonio Pozvek,Borna Špiranec,,Marta Topolnjak,Matej Trupković,Ivona Vidović,Matija Vidović, Elena Vinko

Razrednica: Višnja Špicar

2. P

Eva Branilović, Lana Črep, David Horvat, Samuel Horvat, Lana Kirić, Franka Košir, Jan Lesjak, Ema Mezga, Marin Mihaljuš, Petar Patafta, Ivan Zdolec

Razrednik: Sanja Marciuš

3.A

Blagović Magadalena, Cimerman Tonka, Kirić Vid,  Kozar Kajo, Kukolić Vito, Marciuš Nela,Markulin Lea, Molnar Noa,  Ana Panić, Škvorc Lovro, Zelenić Lara, Žarković Anja

Razrednica: Melita Tkalec

3.B

Lucija Blagović, Elena Fotak,  Edvin Grašić, Domagoj Horvat, Mia Krizman, Ema Mikulić, Fran Noa Novak, Nina Pašić, Sven Petrović Šmic, Sara Pintarić, Leona Pokos, Vilim Preložnjak, Anja Šnajcer, Lovro Vukšić

Razrednica: Ivana Slukić

3.a D

Balog Kimmi Stefani, Ciglarić Lana, Cmrečnjak Augustina, Horvat Lana, Horvat Niko, Kirić Karlo, Kovačić Lea, Mošmondor Niko, Novak Emili, Novak Petar, Sabol Vinko, Petričević Jakov, Strah Anja

 Razrednica: Gordana Crnčec-Filipić

3.bD

Mihael Dobša,  Adela Fegeš, Kovač Lana, Senčar Niko, Šestan Nia, Trojok Olivera, Trupković Niko, Ivona Tučić, Vidović Mihael

 Razrednica: Suzana Baksa

3.P

Dora Drvenkar, Leo Flinčec, Matej Grubić, Nela Hutinec, Zoja Legin, Hana Logožar, David Rušec, Ervin Šafarić, Asja Treska, Krsto Vučković

Razrednica: Snježana Topolnjak

4.A

Melina Gala, Leona Graf,  Ivana Kolar, Lovro Kutnjak, Marko Lepoglavec, Lorena Lukša, Franka Mesarić, Hana Mihalić, Ivan Lukas Posavec, Mateo Posavec, Mia Risek, Vedran Štefulj, Mihael Trupković, Matija Žarković, Jona Žvorc

Razrednica: Željka Klamfar Kirić 

4.B

Mia Bratko Štorga,  Borna Horvat, Mateo Horvat, Vittorio Kapelari, Lana Lovrek, Nikki Lovrek, Dalia Novak, Patrik Pintarić, Lovro Podvezanec, Ida Posavec, Tiana Režek,  Niko Toplek

Razrednica: Marija Kovač

4. D

Fran Fučko, Noa Gerenčer, Lora Marciuš, Fran Novak, Nina Oreški, Nika Podvezanec, Sebastian Van, Dino Vinko

Razrednica: Melanija Šalamon

4. P

Matija Ceilinger, Niko  Korent , Lovro Langus Stojko, Karla Lesinger, Lovro Perenc, Ivan Šafarić, Laura Šafarić

Razrednica: Tamara Ceilinger

5.a  Razrednik: Sanja Špiranec

Barbić Dora, Hutinec Fran, Lehkec Rea, Mezga Lana, Novak Fabijan, Novak Jura, Posavec Ema, Posedi Lucija, Špicar Karlo, Trstenjak Noela, Vidović Tara

5.b Razrednica: Kristina Kralj

Nika Heđa, Noa Heđa, Orlando Marciuš, Valeria Marčec, Maša Matjašec, Sara Treska, Tena Trupković

5.c Razrednik: Aleksandar Puklavec

Val Branilović, Vito Ciglarić, Melisa Dominić, Hana Fegeš, Lana Kripner, Loris Kripner, Petar Oreški, Sara Pintarić, Jan Senčar.

6.a Razrednik: Josip Jelušić

Filip Borko, Laura Hergotić, Tena Klišan, Petar Tkalec, Bruno Vučković, Stela Zorković

6.b Razrednica: Dubravka Vukšić

Matija Maslać, Martin Molnar, Hana Pintarić, Patrik Srnec

6.c  Razrednica: Silvija Zrno

Luka Logožar, Luka Škvorc, Lorena Branilović, Luka Kirić, Zara Maček

6.d  Razrednica: Colar Smiljana

Stela Dobranić, Matej Dobša, Karina Šarić, Ema Topolnjak, David Vibovec

7. a  Razrednica : Tamara Lajtman

Lucija Burela, Lea Ceilinger, Mihael Kočet, Lucija Krnjak, Matej Marciuš, Luka Novak, Karlo Posedi, Ana Šegović, Elena Tepeš, Marin Topolnjak, Rea Verteš , Jelena Zaspan.

7.b Razrednica: Ivana Sokač

Katja Dania, Paola Horvat, Vedran Petek, Ian Posavec, Nera Preložnjak, Tia Srnec, Niko Tučić

7.c    Razrednica: Irena Zagoracz

Lucija Balent, Mara Barbić, Luka Blagović, Sebastian Blažeka, Iva Nešić, Larisa Nomo Nemi, Karin Šafarić

8.a  Razrednica, Kristina Horvat

Abel Krznar, Ian Marciuš, Erik Prepelić, Luka Treska, Sebastjan, Varga, Franka Vizinger

8.b Razrednik, Veljko Posavec

Tara Dominić, Mia Marie Jalušić, Hrvoje Oreški, Nela Perić, Andro Rušnjak, Fran Senčar, Josip Slukić, Ana Topolnjak, Tena Vizinger, Marko Vugrinec

8.c Razrednica: Iris Bel

Mia Florijanić, Mateo Flinčec, Ines Horvat, Marko Maslać, Lana Rušec, Dorijan Škvorc

8.d Razrednica: Željka Pavlic Bedić

Hana Bajkovec, Ana Delost, Jakov Feher, Lucija Martinović, Lana Mošmondor, Magdalena Novak

POSEBNI ODJEL  Razrednica:  Karla Kovač

Martin Novak, Lena Novak – Đura, Fran Stefan Raičković, Leon Štefulj

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!