Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Strahoninec na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Strahoninec na kraju školske godine 2018./2019.

Popis odličnih učenika Osnovne škole Strahoninec

OSNOVNA ŠKOLA STRAHONINEC

1.A - razrednica Ksenija Meglić: Klara Vrbanec, Ela Šantl, Tea Matić, Ela Levak, Tia Leskovar, Ana Dominić, Hana Ceglec, Janja Bekina, Luka Zgrebec, Patrik Trupković, Denni Novak, Noa Lesjak, Franjo Lehkec, Matej Kurjaković, Niko Kozar, Mišel Kosec i Josip Barbir.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

1.B - razrednica Desanka Jelenić: Jakov Bajkovec, Zara Bogdanić, Nika Brumen, Tea Horvat, Dora Hunjadi, Maksim Kolar, Vjera Pintarić, Ian Posavec, Erik Srnec, Kaja Sušec, Aska Šarić, Ana Šlezak, Ivan Tkalčec, Leo Topčagić, Fran Topolnjak, Vito Vida, Rahela Vuković i ŽanZlatarek.

2.A - razrednica Ana Horvat: Saša Andrašec, MiaBalenta, Ivano Hižman, Zora Jambrović, Greta Kolenić, Barbara Korent, Neven Kovač, Karlo Magdalenić, Ella Pandurović, Josipa Polak, Matej Posavec, Petar Rodiger, Teo Škvorc, Lino Trupković, Helena Topličanec, Iva Vidović i Patrik Zadravec.

2.B - razrednica Jadranka Škvorc: Laura Bernat, Tena Blagus, Franjo Božanić, Zara Bujanić, Hana Carević, Jan Ceglec, Vinko Deban, Saša Kralj, Jakov Medlobi, Helena Senčar, Gabriel Soldo, Leo Srša, Ian Trupković, Fran Vidović, Nika Vrbanec, Mia Vuk i Eva Zdolec.

3.A - razrednica Josipa Pejić: Nikša Bogdanić, Jakov Božanić, Emma Bratinščak, Vid Bubek Kraljić, Lukas Čulinović, Karlo Fegeš, Katja Jalušić, Franka Krumpić, Nika Leskovar, Teodor Novak, Marin Varga, Hana Vidović, Helena Vrbanec i Elena Vrtarić.

3.B - razrednica Lana Hohnjec: Kaja Ciglarić, Maja Cmrečnjak, Rosa Dunjko, Nela Jalušić, Eva Kralj, Helena Kukolić, Klara Pavić, Hana Ptiček, Hana Pucko, Hela Zachowius, Mihael Hanžeković, Vito Horvat, Toni Jagec, Denio Jambrošić, Marko Mikolaj, Sebastian Petran, Mate Srnec, Albert Taradi, Lino Trajbar i Leonard Vuković.

4.A - razrednica Petra Žganec: Ela Blagus, Bianka Drvoderić, Katja Kodba, Kevin Kralj, Tony Kraljić, Leona Marđetko, Rea Petričević, Tara Rodiger, Marija Soldo, Matea Srnec, Niko Šagi, Leon Toth i Leon Josip Varga.

4.B - razrednik Mario Kanižaj: Magdalena Balenta, Jakov Božić, Teo Bratković, Lucija Brkinjač, Mirna Drabić, Neda Grabrović, Maksim Hamer, Frano Jakob Horvat, Izak Hunjadi, Karlo Kovač, Jana Magdalenić, Sven Montano Perc, Biserka Mery Šalamon, Lui Trstenjak, Matija Vrbanec, Viktoria Vrbanec i Anja Žarković. 

5.A - razrednik Aleksandar Rebernik: Rita Bernat, Ema Gotal, Andrej Kanižaj, Ivan Kregar, Mateo Novak, Lea Tomašić i Leon Toplek.

5.B - razrednica Nataša Pongrac: Paula Juras, Matilda Kraljić, Leona Kukovec, Tin Pal, Tina Peras, Dora Pilić, Nela Posavec i Raina Špoljarić.

6.A - razrednica Vesna Mikulić: Dino Soldat, Noa Kolar, Lana Zorković, Veronika Martinčević, Ana Marđetko, Laura Marčec, Lana Glavina i Hana Đukes.

6.B - razrednice Jasmina Tratnjak i Anja Matić: Ema Borković, Hanna Bratinščak, Roko Dunjko, Jakov Gregur, Lea Lehkec, Damjana Lenger, Fran Rešetar, David Šlezak i Nikola Zgrebec.

7.A - razrednica Dijana Pasarić: Frida Horvat, Erin Kozar, Timon Kozar, Lucija Lisjak, Jana Stojko i Lana Stupar.

7.B - razrednica Tamara Vidović: Ricca Bistrović, Rachela Branović, Ciara Danilović, Anja Horvat, Hana Jagec, Luna Marija Novak, Hana Posavec, Ema Puljić, Florijan Radek, Vito Špicar i Viktorija Žerjav.

8.A - razrednica Marina Mrazović: Iva Felker, Leon Katanec, Lucija Knezić, Korina Mihalic, Edo Novak, Lana Pintarić, Sven Rešetar, Franka Špiranec i Laura Zorković.

8.B - razrednik Davor Žerjav: Ria Bujan, Jana Conjar, Petar Novak, Sara Novak, Vida Novak i Fran Krsto Pilić.

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!