Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Mala Subotica na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Mala Subotica na kraju školske godine 2018./2019.

Popis učenika odlikaša iz OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

1.A

Razrednica: Marija Jelenić

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Lucija Baranašić
Marta Ciglar
ArianDrvenkar
Violeta Golubić
Antonela Husić
Filip Jančec
Julija Kovačić
Lucija Kovačić
Luka Marčec
Sara Marušić
AdrianMeđimurec
Nina Novak
Laura Palfi

1.B

Razrednica: Blaženka Palatinuš

Monika Bartolić
Karlo Bedić
Deni Brodarić
Neda Gregurina
Roko Habula
Ivano Horvat
Ena Janković
Erika Kovačić
Ivano Krčmar
Marko Magdalenić
Matija Marodi
Mia Matić
Jakov Vilić
Katina Vurušić

2.A

Razrednica: Štefanija Hajdarović

Dominić Teo
Gal Vana
Horvat Vito
Jevtić Zara
Kocijan Franka
Kocijan Karlo
Kovačić Rea
Magdić Alana
Palfi Lea
Plantak Roko
Sklepić Karla
Vidović Sebastian
Vurušić Kevin

2.b

Razrednik: Nada Črep

Vito Andročec
Grga Brnadić
David Držanić
Nela Držanić
David Grabar
Klara Granatir
Deni Mannschatz
Blaž Patafta
Petar Pavković
Rena Rušanec
Nina Šegović
Mia Škvorc
Tena Vurušić

3.a

Razrednica: Ljiljana Rinkovec

Abel Baranašić
David Bedić
Leona Drvenkar
Nika Halić
David Horvat
Julija Juras
Maksim Juras
Vito Kocijan
Helena Marčec
Deja Martan
Mia Medvedec
Marta Novak
Neva Novak
Martin Piknjač
Gabrijel Sovar
Marta Škvorc
Doroteja Žganjar

3.b

Razrednica: Nina Cmrečak

Hana Drk,
Tena Hertl,
Fran Horvat,
Lovro Horvat,      
Nina Horvat,
Luka Kos,            

Elena Krnjak,
Vili Markač,
Ana Martan,        
Noa Nađ   
Ema Novak         
Lana Pintarić       
Magdalena Srnec 
Franka Vidović
Leonarda Vilić
Edvin Vrbanec

4. a

Razrednica: Slavica Švec

Ivano Barić
Lara Berend
Vida Ciglar
Lovro Cirkvenčić
Domagoj Debelec
Lara Držanić
Ema Horvat
Hrvoje Horvat
Corina Kovačić
Matija Škvorc
Aida Trstenjak
Zita Zamuda

4.b

Razrednica: Jasminka Drabić

Vinko Cirkvenčić
Kiara Dodlek
Lana Jančec
Leon Janković
Noa Kerovec
David Krčmar
David Malović
Mihael Marušić
Marin Mlinarić
Franka Novak
Matija Puklek
Ema Sušec
David Žinić
Mila Živčec

5.a

Razrednica: Natalija Štefanić

Paulina Cirkvenčić
Luka Dominić
Vanessa Golubić
Josipa Horvat
Lucija Jančec
Robi Kovačec
Karlo Mikulaj
Azra Novak

5. b

Razrednica: Nevenka Polanec Petek

Sara Camatta
Nina Cirkvenčić
Ela Grašić
Tin Horvat
Sven Hrastić
Ana Jurčec
David Konjević
Rene Kos
Karlo Magdalenić
Lena Marčec
Dina Mišić
Pavla Podgorelec
Lea Špiranec

6.a

Razrednica: Nikolina Hampamer

Alex Horvat
Patrik Horvat
Ena Jančec
Niko Jančec
Julia Matić
Mia Novak
Ela Purić
Hana Purić
MatijaTaradi        

6.b

Razrednica:  Olivera Šercer-Žokalj

Ana Marija Gal
Mia Mannschatz
Eni Sečan
Sara Sečan

7.a

Razrednik: Marko Kokot

Jana Držanić
Hana Jankulija
Erik Krčmar
Ana Marčec
Noel Drvenkar

7.b

Razrednica: Žaklina Čonda

Julia Magdalena Ciglar
Lana Dominić 
Leo Hlapčić  
Roko Juras  
Rija Novak 
Nika Vidović 
Jana Vlašić 
Marta Žulić 

8.a

Razrednica: Željka Štampar Zamuda

Ana Francisković
Leon Katić
Helena Taradi
Petar Vlašić

8.b

Razrednica: Ruža Puklek

Štefan Granatir
Hala Halić
Julia Janković
Luka Šegović
Mateja Toplek

8.c

Razrednica: Ljerka Jezernik

Josip Blažona
Nikola Horvat
Viktorija Rebernik
Lovro Strnad
Sanela Valadžija

PŠ DRŽIMUREC STRELEC

1.c

Razrednica: Jasminka Cikač

Mihaela Horvat
Dorian Mirić
Sanjela Oršoš
Klaudija Oršoš

1.d

Razrednica: Bojana Mikulić

1. Patrik Oršoš

2.c

Razrednica: Ružica Maček

Eduardo Balog

2.d

Razrednica: Janja Fažon

Karolina Oršoš    

2.e

Razrednica: Sanja Kovač

Viktorija Oršuš
Vanesa Horvat

3.c

Razrednica: Valentina Gregorinčić Sečan

Dolores Minić

3.e

Razrednica: Darinka Hlišć

1.Jurica Ignac

4.c

Razrednik: Miroslav Turk

Ljubica Oršoš

4.d

Razrednik: Božidar Vadlja

Benjamin Oršoš
Lana Ignac

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!