Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Orehovica na kraju školske godine 2018./2019.
Ilustracija

UČENICI ODLIKAŠI

ONI SU ZA PET Odlikaši OŠ Orehovica na kraju školske godine 2018./2019.

Popis učenika odlikaša za školsku godinu 2018./2019. u OŠ Orehovica

POPIS ODLIKAŠA – OSNOVNA ŠKOLA OREHOVICA

ŠKOLSKA GODINA 2018./2019. OSNOVNA ŠKOLA OREHOVICA

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Razrednik - 1.A razred: Željko Krištofić

Odlični učenici (1.A): Elena Balog (1.a), Daria Ignac (1.a), Marijan Ignac (1.a) i Marin Ignac (1.a).

Razrednica - 1.B razred: Petra Srnec

Odlični učenici (1.B):Mihael Balog (1.b) i Melisa Bogdanić (1.b).

Razrednica - 1.C razred: Senija Zadravec – Kermek

Odlični učenici (1.C):LucianCvrtnjak (1.c), Helena Horvat (1.c), Franka Just (1.c), Fran Kočiš (1.c), Lana Kreslin (1.c), Nina Novosel (1.c), Martin Plaftak (1.c), Jakov Vrbanec (1.c)i Samuel Žvorc (1.c)

Razrednica - 2.A razred: Rosanda Vrus

Odlični učenici (2.A):Larisa Branović (2.a), Andro Crnčec (2.a), Timon Crnčec (2.a), Lara Krčmar (2.a), Lovro Šaronja (2.a) i Nikola Vranović (2.a)

Razrednik - 2.B razred: Marko Ružić

Odlična učenica: Tina Horvat (2.b)

Razrednica – 3.A razred: Dubravka Drvenkar

Odlični učenici (3.A):Mihael Bogdanić (3.a), Tihana Ignac (3.a), Nikol Klobučarić (3.a), Ema Krčmar (3.a), Ivana Mihaljević (3.a), Dino Obadić (3.a) i MelinaPiknjač (3.a).

Razrednica - 3.B razred: Tatjana Šafarić

Odlični učenici (3.B):Dario Branović (3.b), Mihael Branović (3.b),Lorena Hrastić (3.b), Vanja Kočiš (3.b), Ena Marija Kovač (3.b), Tea Novak (3.b), Lucija Vrbanec (3.b)i Vito Vurušić (3.b).

Razrednica - 4.B razred: Jasenka Jekić

Odlični učenici(4.B):Tin Botić (4.b), Anja Horvat (4.b), Julian Horvat (4.b), Vanessa Kovač (4.b).

Razrednica – 5.B razred: Adela Tompoš

Odlični učenici (5.B):Noa Drvenkar (5.b), Nikolina Just (5.b), Lucija Štefičar (5.b), Tin Varga (5.b), Lorena Vinko (5.b) i Martin Višnjić (5.b).

Razrednik - 6.A razred: Tihomir Grgić

Odlični učenici (6.A):Ida Hlapčić (6.a), Melani Husić (6.a) i Lana Šergić (6.a).

Razrednica 6.B razred: Aleksandra Srnec

Odlični učenici(6.B):Lana Horvat (6.b)

Razrednica - 7.B razred: Ivanka Novak

Odlični učenici (7.B):Hanna Kovač (7.b), Lena Požgaj (7.b), Lea Ružić (7.b) i Brigita Višnjić (7.b)

Razrednica - 8.A razred: Lidija Kokot

Odlični učenici (8.A):Melanie Horvat (8.a), Vanesa Mesarić (8.a), Nina Oršuš (8.a) i Dora Sušec (8.a).

Razrednik - 8.B razred: Ninoslav Jambrović

Odlični učenici (8.B):Ivan Branović (8.b), Daniel Juras (8.b), Matej Kreslin (8.b), Nina Obadić (8.b), Lana Skupnjak (8.b), Leon Strnad (8.b), Teo Varga (8.b) i Sara Vrbanec (8.b).

PODRUČNA ŠKOLA PODBREST

Razrednica - 3. C i 4. C razred: Emina Mlinarić

Odlični učenici (3.C):Dominik Petrina (3.c) iAna Višnjić (3.c)

Odlična učenica (4.C):Marija Šergić (4.c).

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!