Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU NAJBOLJI Županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika

KOTORIBA

ONI SU NAJBOLJI Županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika

Nakon pregleda testova sa školske razine natjecanja u poznavanju hrvatskoga jezika svi učenici koji su otvarali 54 ili više bodova sudjeluju na Županijskom natjecanju u Kotoribi.

Županijsko Natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika (7. i 8. razredi) održat će se 13. ožujka 2019. (srijeda) u OŠ Jože Horvata Kotoriba.

PROGRAM NATJECANJA:
 do 9.00 okupljanje
 9.20 - 9.45 svečano otvaranje s prigodnim programom
 9.45  - 10.00 dlazak u učionice, upute za testiranje
10.00 - 11.30 rješavanje testova ( 90 minuta)
11.30 - 12.00 užina za natjecatelje i mentore
12.00 - 16.00 ispravljanje testova
16.00 ljestvica privremenog poretka
16.00 - 16.30 uvid u test i žalbeni postupak
17.00 ljestvica konačnog poretka

Pozvani na natjecanje - 7. razred
Marta Premuš OŠ Selnica
Dora Sisek OŠ Goričan
Jana Flac OŠ Selnica
Jana Držanić OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Paula Lukša OŠ Donja Dubrava
Domagoj Tota OŠ Draškovec
Žana Marie Munda OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Lea Ceilinger OŠ Nedelišće
Lorena Dodlek OŠ Goričan
Paola Vadlja OŠ Orehovica
Ivona Žvorc OŠ Prelog
Josipa Jalšovec OŠ Goričan
Magdalena  Palašek III. OŠ Čakovec

Pozvani na natjecanje - 8. razred
Iva  Mesarić OŠ Goričan
Marija Blažek OŠ Goričan
Jakob Jakšić OŠ Goričan
Jana Balent OŠ Prelog
Ana Šimić OŠ Prelog
Tihana Tomšić OŠ Štrigova
Lucija Balog III. osnovna škola Čakovec
Erik  Krznar OŠ Goričan
Matej Telebar OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Hana Miller III. osnovna škola Čakovec
Luka  Čonkaš OŠ Goričan
Mateja Matotek OŠ Donja Dubrava
Antonija Balent OŠ Draškovec
Gala Pasarić III. osnovna škola Čakovec
Tin  Hertelendi OŠ Sveta Marija
Danijela Hegeduš OŠ Prelog
Ema Hatlak OŠ Prelog
Vita Pintarić Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec
Nika Sokač OŠ Prelog
Nela Perić OŠ Nedelišće
Arijana  Strniščak OŠ Prelog
Katja Premuš Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec
Sara Novak OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Rea Cerjan II. OŠ Čakovec
Laura Knechtl OŠ Štrigova
Tara Matjačić OŠ Draškovec
Monika Kos OŠ Goričan
Tara  Dominić OŠ Nedelišće
Paula Vukotić OŠ Jože Horvata Kotoriba
Korana Močnik II. osnovna škola Čakovec
Daria Vitez OŠ Mursko Središće
Antonija Martinec OŠ Prelog
Paola Novak OŠ Prelog

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!