Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ONI SU NAJBOLJI Domaćini natjecanja i pozvani na županijska natjecanja iz matematike i fizike

NATJECANJA

ONI SU NAJBOLJI Domaćini natjecanja i pozvani na županijska natjecanja iz matematike i fizike

Započela su školska natjecanja, a mi donosimo za početak popis škola domaćina županijskih natjecanja te popise pozvanih iz matematike i fizike.

ŽUPANIJSKA NATJECANJA I SMOTRE U 2019. GODINI – POPIS ŠKOLA DOMAĆINA

LiDraNo
Centralna smotra OŠ Kuršanec, Graditeljska škola Čakovec (22.2.2019.)
Hrvatski jezik (13.03.2019.) OŠ Jože Horvata Kotoriba, Gospodarska škola Čakovec
Engleski jezik (26.02.2019.) OŠ Domašinec, Srednja škola Čakovec
Njemački jezik 27.02.2019.) OŠ Ivanovec, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Matematika (28.02.2019.) OŠ Mursko Središće, Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Fizika (05.03.2019.)    OŠ Nedelišće, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Kemija (06.03.2019.) OŠ Orehovica, Gospodarska škola Čakovec
Biologija (12.03.2019.) OŠ Sveta Marija, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Geografija (18.03.2019.) OŠ Selnica, Srednja škola Prelog
Informatika  (15.02.2019.) I. OŠ Čakovec, Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Povijest (08.03.2019.) OŠ Sveti Martin na Muri, Srednja škola Čakovec
Mladi tehničari (01.03.2019.)    
Sigurno u prometu  (do 03.05.2019.) OŠ Podturen
LIK 2018. (11.03.2019.) OŠ Nedelišće
Crveni križ (06.04.2019.) I. OŠ Čakovec
Građanski odgoj i obrazovanje (08.04.2019.) III. OŠ Čakovec, Gospodarska škola Čakovec (prostor Srednje škole Čakovec)
Latinski jezik (07.03.2019.) Srednja škola Čakovec
62. Glazbene svečanosti hrvatske mladeži (do 05.04.2019.) OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Učeničke zadruge (do 31.05.2019.) Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec


POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

4. razred
Petar Furdi OŠ Podturen
Fran Ivan Marić I.OŠ Čakovec
Liam Mičić I.OŠ Čakovec
Karlo  Perčić II.OŠ Čakovec
Roko Benko Oš Sv.Marija
Leon Kolarić OŠ Goričan
Noel Novak OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Dora Perhoč OŠ Selnica
Josip Zadravec PŠ Peklenica
Fabijan Kovač I.OŠ Čakovec
Liam Rok I.OŠ Čakovec
Luka Vadlja OŠ Goričan
Leo Pahek OŠ Goričan
Lovro Belović II.OŠ Čakovec
Maja Slaviček I.OŠ Čakovec
Lucija Bočkaj I.OŠ Čakovec
Michelle Mesarić III. Čakovec
Mura Blažević OŠ Ivanovec
Niko Zorko OŠ Goričan
Neda Grabrović OŠ Strahoninec
Matteo Demario Časni  I.OŠ Čakovec
Mirta Žerjav I.OŠ Čakovec
Maja Tkalčec OŠ Selnica

5. razred
David Jambrošić OŠ. I. G. Kovačića
Karlo Vinko OŠ Selnica
Hana Pfeifer Kacian III. OŠ Čakovec
Gabrijel  Štefić OŠ Donja Dubrava
Fran Janči II.OŠ Čakovec
Korana  Drakulić I.OŠ Čakovec
Eva  Bogomolec OŠ Prelog
Mateo Čurin OŠ Gornji Mihaljevec
David Konjević OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Ela Jambrović OŠ Gornji Mihaljevec
Ivona  Međimurec OŠ Donja Dubrava
Manuel Mesarić Čakovec
Ena Karamarković Čakovec
Dorotea Tilošanec Osnovna škola Jože Horvata Kotoriba
Isabell Sršan OŠ Podturen
Una Strbad Čakovec
Paula Juras OŠ Strahoninec
Andro Sokač OŠ Prelog
Nela  Sabolić Čakovec
Lovro Gašparić I.OŠ Čakovec
Jelena Lesjak I.OŠ Čakovec
David Horvat OŠ Petar Zrinski Šenkovec

6. razred
Filip Zadravec OŠ Gornji Mihaljevec
Laura Karlovčec III.osnovna škola Čakovec
Hana Đukes OŠ Strahoninec
Klara Kolac I.OŠ Čakovec
Filip David OŠ Selnica
Dominik Vugrinec III.osnovna škola Čakovec
Juraj Vičević OŠ Selnica
Lara Polanec OŠ Gornji Mihaljevec
Nola Filo OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Kaja Gačal III.osnovna škola Čakovec
Nikola Šafarić OŠ Štrigova
Luka Žišković OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Leona  Radek I.OŠ Čakovec
Andrija Železnjak II. OŠ Čakovec
Leona  Janković I.OŠ Čakovec
Eva Petković OŠ Prelog
Marko Tomašić OŠ Kuršanec
Matea Bočkaj I.OŠ Čakovec
Denis Barbaš III.osnovna škola Čakovec
Fran Bistrović OŠ Selnica
Magdalena  Pinc II. OŠ Čakovec
Viktor Šimunić OŠ Petar Zrinski Šenkovec

7. razred
Jakov Biškup OŠ Petar Zrinski Šenkovec
Jana Furdi OŠ Podturen
Leona Kovač OŠ Gornji Mihaljevec
Danijel Pilaj OŠ Gornji Mihaljevec
Fran  Kolarić OŠ Donja Dubrava
Marija Dora Marodi II. OŠ Čakovec
Vito  List III.osnovna škola Čakovec
Vito Bistrović III.osnovna škola Čakovec
Denis Toplek I.OŠ Čakovec
Vedran  Novaković II. OŠ Čakovec
Franjo Kranjčec OŠ Ivanovec
Antonio Srpak I.OŠ Čakovec
Viktor Gombar I.OŠ Čakovec
Konrad Vikert III.osnovna škola Čakovec
Tena Perhoč OŠ Selnica
Nina  Nestić OŠ Donja Dubrava
Silvestar Punčikar OŠ Donja Dubrava
Luka Dakić II. OŠ Čakovec
Jana Držanić OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Žana Marie Munda OŠ Petar Zrinski Šenkovec

8. razred
Klara  Mihalić III.osnovna škola Čakovec
Žana Klasić I.OŠ Čakovec
Dora Gašparić I.OŠ Čakovec
Jakov Majnarić II. OŠ Čakovec
Niko Božek OŠ Prelog
Matej Telebar OŠ. I. G. Kovačića
Karla Šoštarić OŠ. I. G. Kovačića
Šimun  Bilas OŠ Mursko Središće
Matija Bujanić OŠ Ivanovec
Ema Slaviček I.OŠ Čakovec
Fran Krsto Pilić OŠ Strahoninec
Dorian  Kuqi III.osnovna škola Čakovec
Sven Rešetar OŠ Strahoninec
 

POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE U OSMOM RAZREDU

Klara Mihalić III. OŠ Čakovec
Jakov Majnarić II. osnovna škola Čakovec
Vito Križaić III. OŠ Čakovec
Sebastjan Varga OŠ Nedelišće
David Bogdan OŠ Selnica
Karlo Kontrec OŠ Selnica
Niko Hoblaj OŠ Selnica
Leon Katanec OŠ Strahoninec
Jakov Feher OŠ Nedelišće
Sven Rešetar OŠ Strahoninec
Jakov Kovačević III. OŠ Čakovec
Marta Strbad OŠ Donja Dubrava
Dorian Kuqi III. OŠ Čakovec
Monika Horvatić OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Vida Novak OŠ Strahoninec
Fran Žganec II. osnovna škola Čakovec
Clara Vuković OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Petar Novak OŠ Strahoninec
Arijana Strniščak OŠ Prelog
Klara Petković OŠ Selnica
Marko Vugrinec OŠ Nedelišće

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!