Vijesti / Školski kutak
Školski kutak
ŽUPANIJSKO natjecanje iz povijesti

ŽUPANIJSKO natjecanje iz povijesti

Nakon održanog školskog natjecanja iz povijesti i sastanka  Povjerenstva za natjecanje, napravljen je popis učenika koji su pozvani na županijsko natjecanje iz povijesti. U 7. razredu pozvan je 21 učenik i u 8.razredu pozvano je 20 učenika.

7. razred
Tihana Tomšić OŠ Štrigova, Željka Trupković
Ana Šimić OŠ Prelog, Mirjana Vlahek
Ria Kolarić  OŠ Belica, Dejan Levačić
Tijana Colar OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Ana - Marija Korent
Andrija  Palašek III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić
Lea Petković OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Ana - Marija Korent
Petra Grula I. osnovna škola Čakovec, Višnja  Matotek
Jakov Feher OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec
Katja Premuš OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Ana - Marija Korent
Magdalena Židov III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić
Roko Zemljić OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Ana - Marija Korent
Lovro Mađarić OŠ Podturen, Ivan Vuk
Tara Kos OŠ Gornji Mihaljevec, Ljerka Toplek
Maja Zdolec OŠ Vladimira Nazora Pribislavec, Maja Okreša
Antonija     Martinec OŠ Prelog, Mirjana  Vlahek
Zana Novak OŠ Vladimira Nazora Pribislavec, Maja Okreša
Karlo Beličanec OŠ Podturen, Ivan Vuk
Petar Novak OŠ Strahoninec, Janko  Kalšan
Iva  Perčić III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić
Nika Sokač OŠ Prelog, Mirjana Vlahek

8. razred
Fran Marđetko OŠ Draškovec, Ana Marija Balent Žemlić    
Simona  Lukman OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Borka Bunjac
Jan Špiclin OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec    
Leda  Novak OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec    
Lara Poljak OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec    
Mia Marđetko OŠ Goričan, Melita Sečan-Hrastić    
Marta Mesarek OŠ Podturen, Ivan Vuk    
Jura Barić I. osnovna škola Čakovec, Mario Šestak     
David Kanižaj OŠ Sveta Marija, Romina Volar    
Ivona Filipić OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec    
Maksimilijan Hižman III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić    
Noa Oreški III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić    
Tin Tompić III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić    
Mislav  Štrukelj III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić    
Dino  Blažić I. osnovna škola Čakovec, Mario Šestak     
Vlatka Medenjak OŠ Štrigova, Anita Škvorc Branda    
Niko Kozar OŠ Nedelišće, Sanja Špiranec    
Patrik Šincek OŠ Strahoninec, Janko Kalšan    
Barbara  Hegol OŠ Draškovec, Ana Marija Balent Žemlić    
David Kikelj III. osnovna škola Čakovec, Tomica Hlapčić   

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita
Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!