TENISKI TURNIR

Mario Kljajić i Josip Gašparić najbolji tenisači Teniskog kluba Prelog

Završno druženje je također iskorišteno za proglašenje najboljeg igrača Lige kluba, gdje je nakon igranja ligaških mečeva tijekom cijele sezone, najviše bodova osvojio Dejan Slaviček

U subotu, 6. listopada 2018. na teniskim terenima TK Prelog odigrani su završni susreti Prvenstva kluba, a uz završno druženje sezone podijeljene su i nagrade najuspješnijima.

Tako je u A Prvenstvu svoju dugogodišnju dominaciju potvrdio Mario Kljajić pobjedivši u finalu Matiju Trstenjaka rezultatom 6/3; 6/0. Treće mjesto podijelili su Dejan Slaviček i Dino Peklar. U finalu B Prvenstva pobjedu je ostvario Josip Gašparić rezultatom 7/5; 6/1 protiv Filipa Kosa. U ovoj najbrojnijoj kategoriji treće mjesto su podijelili Krešimir Horvat i Josip Ludaš

Završno druženje je također iskorišteno za proglašenje najboljeg igrača Lige kluba, gdje je nakon igranja ligaških mečeva tijekom cijele sezone, najviše bodova osvojio Dejan Slaviček. Nagrade najboljima u ovoj, veoma uspješnoj sezoni, uručio je predsjednik kluba Zlatko Filipić, te je ovime službeni dio sezone završen. Ovisno o vremenskim uvjetima tereni će biti još neko vrijeme otvoreni za korištenje članovima, a nakon toga slijedi pauza do proljeća.