PRILIKA ZA POSAO eMedjimurje.hr zapošljava novinara na neodređeno

Ako ste osoba širokih interesa, brzo učite i stječete nove vještine, volite novinarstvo, ako smatrate da lokalna sredina može ponuditi mnoštvo zanimljivih priča o zanimljivim ljudima i Vi ih znate prepoznati i, naravno, ako napredno baratate hrvatskim jezikom, onda ste osoba koju tražimo!

Ako ste se prepoznali, eMedjimurje.hr traži i zapošljava osobu na radnom mjestu ‘novinar’ te uz plaću osigurava putne troškove i topli obrok, stimulaciju.

Što je Vaš zadatak?

Posao podrazumijeva pronalaženje tema, pisanje članaka, upravljanje sustavom za objavu, rad na društvenim mrežama, osnovna znanja o fotografiji i videu… U moru uzbudljivih novinarskih avantura kriju se, naravno, i neki ‘dosadni i nekreativni’ zadaci, radi ravnoteže u svemiru. Uz Vas je vrijedna redakcija, koja će Vam pomoći da što brže napredujete i naučite. Je li potrebno imati završen novinarski fakultet? Nije.

eMedjimurje.hr postoji devet godina, najčitaniji je online medij u Međimurskoj županiji te je dio grupacije portala Varazdinski.hr i Putoholicari.com i partnerski je povezan s RTL-om.

Opis posla – novinar:
– pisanje novinarskih tekstova
– predlaganje tema
– uređivanje sadržaja na eMedjimurje.hr
– izrada ostalih multimedijskih sadržaja (foto, video)
– rad na društvenim mrežama Facebook, Instagram

Uvjeti:
– SSS, VŠS, VSS- novinarstvo, informatika, multimedija ili društveno – humanistički smjer
– brzina i preciznost u radu, istaknute komunikacijske vještine
– sposobnost brzog učenja
– želja za usavršavanjem i dokazivanjem
– rad u dinamičnom okruženju
– spremnost na rad uz ‘klizno’ radno vrijeme
– vozačka dozvola: poželjno B kategorija
– poznavanje srodnih poslova (iskustvo stečeno studentskim ili honorarnim poslovima)

Kako se prijaviti?

Javite nam se putem emaila posao@emedjimurje.hr do 15.1.2018.

Pošaljite nam CV i motivacijsko pismo. Svima koji zadovoljavaju kriterije svakako ćemo se javiti, a najzanimljiviji kandidati će dobiti i prigodu predstaviti nam se na razgovoru za posao.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije