susret djece hrvatskih branitelja

DJECA BRANITELJA Ekipa iz Donje Dubrave izvrsna na državnom natjecanju – osvojili četiri medalje

Kroz četverodnevno natjecanje djeca donjodubravskih branitelja ponovno su pokazali koliko vrijede.

Od ponedjeljka, 2. rujna 2019.  i naredna četiri dana u Savudriji, u Kampu Veli Jože, održan je tradicionalni susret djece hrvatskih branitelja pod nazivom Uspomene na sretnu budućnost.

Djeca su provela 4 dana u druženju, kupanju i natjecanju. Susreti djece ove godine su doživjeli svoju punoljetnost. Već 18 godina se djeca hrvatskih branitelja iz cijele Hrvatske natječe u raznim kategorijama. Cilj natjecanja nije samo biti najbolji već upoznati djecu iz svih krajeva Hrvatske, jer su tu iz istog razloga, a to je da su se njihovi očevi, majke ili djedovi borili za njihovu slobodu i to se ne smije zaboraviti.

A kroz natjecanje i druženje se to postiže. Od pet osvojenih medalja djece međimurskih branitelja, četiri su otišle u Donju Dubravu. Medalje za prvo mjesto su osvojili Domagoj Haramija i Luka Lovrinović u stolnom nogometu i Lucija Golub u modeliranju, dok je drugo mjesto osvojila Stefanija Golub u crtanju.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?