Vijesti / Društvo
Društvo
FOTO Tko su najbolji na 17. Olimpijadi dječjih vrtića Međimurske županije?

FOTO Tko su najbolji na 17. Olimpijadi dječjih vrtića Međimurske županije?

Prije dva dana pala je zavjesa na još jedno sportsko okupljanje mališana iz 14 dječjih vrtića Međimurske županije. Držeći se olimpijske devize 'važno je sudjelovati', malcima je ipak radost medalje bio poseban osjećaj, a s njim su se zajedno radovale i njihovi voditelji.

>>> FOTO Olimpijski festival dječjih vrtića: Mališani u službi sporta

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Tko su oni koji su stajali na pobjedničkom postolju!

TRČANJE 50 M -DJEVOJČICE
1.Mia Mauko -DV Kockice(Štrigova)
2.Zala Bedić -DV Sunčeko i Pah(Selnica)
3.Magdalena Štefok- ( Ftičeki( D. Kraljevec)

ŠTAFETA 4x50 DJEVOJČICE
Zvončići-Nedelišće (Franka Pintarić, Maša Oreški, Marta Kutnjak, Korina Posavec)
Fijolice –Prelog (Marija Naranđa, Lea Berljak, Leona Kočet Klara Kiš)
Maslačak- M. Središće (Sara Hoblaj, Paola Batiščak, Marija Strojko, Gabrijela Herman)

SKOK U DALJ-DJEVOJČICE
Lorena Ružić-DV Fijolica (Prelog)
Vita Andrašec-DV Ftičeki (D.Kraljevec)
Lucija Juračić-Mesarek- DV Dječja mašta (Čakovec)

BACANJE LOPTICE-DJEVOJČICE
1.Dunja Bogdan -DV Maslačak (M. Središće)
2.Melani Hajdinjak –DV Fijolica (Prelog)
3.Rosana Oršoš-DV Maslačak (M. Središće)

TRČANJE 50 M-DJEČACI
Vinko Borko- DV Zvončić (Nedelišće)
Mihael Mesarić- DV Ftičeki (D. Kraljevec)
Matej Blagus-DV Ftičeki (D. Kraljevac)

ŠTAFETA 4x50 –DJEČACI
Dječja mašta-Čakovec (Roko Jurović, Petar Novak, Luka Radiković, Leon Sakač)
Ftičeki-D. Kraljevec (Karlo Srpak, Jakov Horvat, Karlo Balog, Maksim Mohl)
Vrapčići- Šenkovec (Leo Krznarić, Janko Hajdarović, Josi Hadela, Neo Varga)

SKOK U DALJ-DJEČACI
Luka Marčec -DV Potočnica (M. Subotica)
Otto Bernard Otovčević- (DV Dječja mašta Čakovec)
David Šprajc- DV Maslačak (Mursko Središće)

BACANJE LOPTICE-DJEČACI
Gabriel Oršoš- DV Potočnica (M. Subotica)
Teodor Horvat –DV Tikvica (Strahoninec)
Predrag Horvat-DV Maslačak (M. Središće)

NOGOMET-DJEVOJČICE
Cipelica- Čakovec
Smješko- Svet Martin na Muri
Tikvica- Strahoninec

NOGOMET- DJEČACI
Cipelica-Čakovec
Zvončići- Nedelišće
Fijolica-Prelog

Pojedinci i ekipe nagrađeni su medaljama i peharima koje im je uručio Mato Kljajić, predsjednik Zajednice sportskih udruga i saveza Međimurske županije.

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno
Vezani članci

Reci što misliš!