AUTOMOBILIZAM

SVAKA ČAST Čakovečki automobilist Vedran Delimar drugi u kategoriji autoslaloma

I to nije sve... Osvojio je i treće mjesto u kategoriji ocjensko spretnosne vožnje te ukupno sedmo u Prvenstvu Hrvatske

Hrvatski auto i karting savez zaključio je još jednu uspješnu i izuzetno bogatu natjecateljsku sezonu svečanošću dodjele priznanja u Domu kulture “Matija Mažić” u Bakru.

Uspješnu organizaciju i domaćinstvo nagrađenima pružili su članovi riječkog Autokluba ‘RI autosport’ koji kroz nekoliko dana bilježe deset uspješnih i plodonosnih godina djelovanja i rada.

Na svečanoj dodjeli, svoja priznanja za kraj sezone 2018., preuzeo je i čakovečki automobilist Vedran Delimar. U kategoriji autoslalom, završio na drugom mjestu klase 7 te 7. mjesto u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske.

U kategoriji ocjensko spretnosne vožnje, u klasi 2 završio je na 3. mjestu i to nevjerojatnom razlikom od 0.636 sekundi izgubio je 2. mjesto.

– Zahvaljujem se svim ljudima koji me podupiru u ostvarenju sportskih rezultata, Zvonku Delimaru, Nini Ćubiću, Aniti Sabol i sponzorima – poručuje Delimar.