Impressum

Izdavač: eMedjimurje.hr
Redakcija: Zrinsko - frankopanska 14, 40000 Čakovec

Poslovni račun - IBAN: HR54 2340 0091 1660 32765 (Privredna banka Zagreb)
BIC Privredne banke Zagreb (SWIFT CODE): PBZGHR2X
OIB:
25372305465
ISSN: 1847-2222
Portal otvoren: 27.2.2009.
Osvježavanje: Dnevno

Email: info@emedjimurje.hr

Osnivači i urednici portala:
Nino Kristofić — urednik i tehnička podrška
Email: nino@emedjimurje.hr
Mob.: 098 167 4913

Igor Halić, mag. oec. — voditelj razvoja poslovanja
Email: igor@emedjimurje.hr
Mob.: 098 937 7258

Oglašavanje:
marketing@emedjimurje.hr

Marijana Mikulić, univ. bacc. oec. — voditeljica prodaje i oglašavanja
Email: marijana@emedjimurje.hr
Mob.: 099 345 0111

eMedjimurje.hr na društvenim mrežama:
Facebook | Twitter | YouTube | Instagram | RSS

Logo eMedjimurje.hr u vektorskom formatu - Preuzmi

Suradnici:
Alen Fuš — novinar, alen@emedjimurje.hr
Branko Filipić — fotograf suradnik
Dario Hrašćanec — suradnik, dario@emedjimurje.hr
Iva Mihalic — community manager, iva@emedjimurje.hr
Jura Kristofić — suradnik, jura@emedjimurje.hr
Miroslava Novak — suradnica
Siniša Obadić — novinar suradnik
Stjepan (Jurica) Mesarić — novinar
Tatjana Barat — suradnica
Tomica Krznar — suradnik, tomica@emedjimurje.hr
Zinka Čižmešija — kolumnist suradnik
Željko Kraljić — novinar suradnik, zeljko@emedjimurje.hr

Fotografska agencija:
Pixsell

Novinska agencija:
Agencija Vlm

Autor videa o Međimurju:
Željko Agejev, zeljko.agejev@ck.htnet.hr

Rubrika 'Pitanja i odgovori':
pitanja@emedjimurje.hr

Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.