STOLNI TENIS Na seniorskom prvenstvu Međimurja 83 igrača i 9 igračica

Prošao je rok za prijave za pojedinačno seniorsko prvenstvo za sezonu 2017./2018. pa je obavljen ždrijeb skupina. U muškoj konkurenciji prijavila su se ukupno 83 igrača, uglavnom svi najbolji, pa će borba za titulu, koju brani Nino Bujan iz Mihovljana, biti i te kako žestoka.

Na žalost, to se ne može reći i za igračice, gdje je stiglo tek 9 prijava, a među njima nema najboljih igračica naše županije Paule Markati iz Hodošana i Sare Mikac iz Mihovljana, koja brani boje zagrebačke HASTK Mladosti.

Prvi dio natjecanja kod igrača se igra kvalifikacijama u 21 skupini skupinama od po 4 ili 3 igrača, od kojih prva trojica stječu pravo nastupa u završnici, koja se igra kup sustavom (na ispadanje). Igračice pak su podijeljene u 2 skupine, prvu s 5 i drugu s 4 članice, pa će, zbog njihovoga maloga broja, i kod njih u završnicu prvo, drugo i treće plasirane iz svake skupine.

Na prvenstvu će se nakon dugoga vremena igrati i parovi, ali ne za svaku kategoriju nego miješano pa par mogu činiti 2 igrača, 2 igračice ili pak 1 igrač i 1 igračica, a ova se kategorija igra na ispadanje od prvoga kola pa do kraja. Prijave parova će se primati u dvorani u vrijeme igranja pojedinačnih skupina.

ŽDRIJEB POJEDINAČNOG PRVENSTVA MEĐIMURJA ZA 2017./2018.

SENIORI

Skupina                             
A Nino Bujan, Ivica Jakupak, Dominik Filipašić
B Boris Preksavec, Nikola Merdanović, Filip Vinković, Ivan Špicar
C Rinaldo Jurinec, Radovan Šarić, Niko Vidović, Marko Pergar
D Nikola Mikac, Tomislav Repalust, Dražen Šoltić, Danijel Gužvinec
E Matija Barić, Danko Šimon, Nino Bašek, Ivan Mustač
F Karlo Jambor, Dražen Korent, Marko Puškadija, Stjepan Mikec
G Eugen Šimon, Filip Panić, Noa Vresk, Dejan Židov
H Filip Godina, Tihomir Kovač, Branko Zelić, Dražen Bubek
I Vladimir Rapaić, Igor Munka, Zlatko Murković, Mihael Vadas
J Krešo Horvat, Mario Uršanić, Tomica Volf, Krešo Tkalčec
K Stjepan Vidović, Marijan Čižmešija, Renato Novak, Lovro Balić
L Robert Mikac, Robert Lehkec, Marko Lovrek, Dejan Slaviček
M Zvonimir Turk, Miroslav Baranašić, Tomica Babić, Siniša Mesarić
N Tomislav Marušić, Vinko Legin, Bojan Zvonar, Dino Pavleković
O Josip Magdalenić, Dean Lajtman, Ervin Bajuk, Alen Veseli
P Josip Repalust, Vinko Grgić, Dominik Toplek, Stanislav Sović
R David Čukulic, Nikola Varga, Denis Toplek, Josip Rob
S Zoran Vidović, Denis Tratnjak, Ivor Colev, Ladislav Varga
Š Božidar Krnjoul, Samir Kučević, Karlo Tkalčec, Stanislav Vrbanec
T Nikola Magdalenić, Filip Radmanić, Nino Baša, Željko Varga
U Stjepan Škoda, Miljenko Peras, Lovro Varga, David Štefić


SENIORKE

Skupina                    
A Maja Trupković, Vesna Wrana, Hana Zadravec, Ana Novak
B Dora Cividini, Đurđa Zver, Marta Novak, Petra B. Gašparlin, Nika Lukša

Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Dnevni pregled Zimskih olimpijskih igara: novi uspjesi i iznenađenja!
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.