NOMINACIJSKE liste za izbor najsportaša Međimurja

Na osnovu odluke Izvršnog odbora Zajednice sportskih udruga i saveza Međimurske županije određene su nominacijske liste za izbor najsportaša Međimurske županije za 2017. godinu.

NAJBOLJI SPORTAŠ

LUKA GRUBIĆ
BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
PRVENSTVO HRVATSKE 3. MJ. POJEDINAČNO, U PARU I MJEŠOVITI PAR
HRVATSKI KUP POBJEDNIK POJEDINAČNO I U PARU
ČLAN JUNIORSKE REPEPREZENTACIJE

FILIP UDE
GIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
SVJETSKO PRVENSTVO 9. MJESTO
SVJETSKI KUP BAKU I SZOMBATELY 3. MJESTO, SVJETSKI KUP DOHA 5. MJESTO
REPREZENTATIVAC HRVATSKE

SVEN TODOROVIĆ
ATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
2. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA ML. SENIOREU BACANJU DISKA
3. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA ML. SENIORE U BACANJU KUGLE
3. MJ. NA POJEDINAČNOM PH U DVORANI ZA ML. SENIORE U BACANJU KUGLE

PREDRAG TURK
KUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR ČAKOVEC
2. MJ. NA PH U KATEGORIJI SPRINT
2. MJ. NA PH U KATEGORIJI TANDEM

LEON MARCIUŠ
KARATE KLUB MEĐIMURJE
PRVAK HRVATSKE ML. SENIORI BORBE -84 KG
5. MJ. PH BORBE SENIORI
SUDIONIK SVJETSKOG PRVENSTVA, STANDARDNI REPREZENTATIVAC


NAJBOLJA SPORTAŠICA

TIJANA TKALČEC
GIMNASTIČKI KLUB ZADRAVEC MARIJAN MACAN
SVJETSKI KUP KOPER 5. MJESTO, SVJETSKI KUP OSIJEK 6. MJESTO
POJEDINAČNO PRVENSTVO HRVATSKE 1. MJESTO PRESKOK, 3. MJ. DVOVISINSKE RUČE
REPREZENTATIVKA HRVATSKE

ANTONIA RUŽIĆ
TENISKI KLUB FRANJO PUNČEC ČAKOVEC
2. MJ. MEĐUNARODNI TURNIR ZA JUNIORKE U PTUJU, ČETVRTFINALE BARCELONA I MARIBOR

NATALIJA KIKELJ-VUGRINEC
STRELJAČKI KLUB ALZAS ČAKOVEC
3. MJESTO PH, ZRAČNI PIŠTOLJ 10 METARA ZA SENIORKE
REPREZENTATIVKA HRVATSKE

ENA CAR
ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KATARINA ZRINSKI
JUNIORSKA REPREZENTATIVKA HRVATSKE

IVANA ZELJKO
ATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
3. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA ML. SENIORKE U SKOKU U VIS
3. MJ. NA POJEDINAČNOM PH ZA ML. SENIORKE U UTRCI NA 200 M

LUCIJA LESJAK
KARATE KLUB MEĐIMURJE
5. MJ. NA SVJETSKOM PRVENSTVU U ŠPANJOLSKOJ U BORBAMA JUNIORKE +59 KG
PRVAKINJA SVJETSKOG KUPA UMAG, JUNIORKE
PRVAKINJA HRVATSKE ML. SENIORKE +68
REPREZENTATIVKA HRVATSKE

PAULA PONGRAC
SRD KLEN SVETA MARIJA
SVJETSKO PRVENSTVO 4. MJESTO POJEDINAČNO I 6. MJ. U EKIPI
KUP HŠRS POJEDINAČNO 1. MJESTO I 1. MJESTO U EKIPI
1. LIGA HŠRS 1. MJESTO U EKIPI


NAJBOLJA MOMČAD

ODBOJKAŠKI KLUB MEĐIMURJE CENTROMETAL SENIORSKA MOMČAD
1. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA 5. MJESTO
15 MOMČADI
HRVATSKI KUP ČETVRTFINALE

ŠAHOVSKI KLUB SLOBODA MIHOVLJAN JUNIORSKA MOMČAD
1. HRVATSKA JUNIORSKA LIGA 1. MJESTO

STRELJAČKI KLUB ALZAS ČAKOVEC SENIORSKA MOMČAD
3. MJ. 1. A HRVATSKA LIGA ZRAČNI PIŠTOLJ

SRD GLAVATICA PRELOG SENIORSKA MOMČAD
3. MJ. U 1. LIGI HRVATSKOG ŠPORT.RIBOLOVNOG SAVEZA

BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE PAR VLAHEK LUKA / HRANILOVIĆ MATIJA
3. MJ. PH MUŠKI PAROVI, REPREZENTATIVCI HRVATSKE


NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

TENISKI KLUB FRANJO PUNČEC JUNIORSKA EKIPA
EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE 3. MJESTO

ŽENSKI NOGOMETNI KLUB TRNAVA GORIČAN SENIORSKA EKIPA
4. MJESTO 1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE
FINALE KUPA HNS-a ZA ŽENE

SRD KLEN SVETA MARIJA SENIORSKA EKIPA
1. MJESTO U LIGI HRVATSKOG ŠPORTSKO RIBOL. SAVEZA
1. MJESTO U KUPU HŠRS-a

Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Navija se i u Istri! Porečke hotele pune Austrijanci, Bjelorusi, Francuzi i Norvežani
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.