GOSTUJUĆE POBJEDE Čakovec Globetke i Lepoglave

U 8. kolu 4. košarkaške lige vodeći dvojac Čakovec Globetka i Lepoglava ubilježili su gostujuće pobjede, dok su u ostalim susretima slavili domaćini.

KK GRAFIČAR II - KK PETRIJANEC 82 :74 (24:19; 21:21; 19:18; 18:16)    
KK GRAFIČAR II: Kranjec F.0, Dijanušić B.32(2x3), Papp D.(cap)3, Špoljarić L.-,Radiković P.3(1x3), Puštek V.9, Vađunec B.10, Turek R.25(1x3) Trener: Daniel Papp
KK PETRIJANEC: Pintarić M.2,Škerbić M.(cap)12(3x3)Magaš N.25(1x3),Grđan V.17(2x3),Klaneček N.-,Matijević D.6(1x3),Marić D.10,Sesar J.2
Trener: Goran Svaty

KK KOTORIBA - KK NEDELIŠĆE 70:54 (23:18; 17:10; 19:3; 11:23)
KK KOTORIBA: Varga D.19,Zvošec A..4,Fuš I.2, Seličanec S.-,Pogorelec M.-,Blažeka P.14,Matulin D-A.11 ,Ribić B.15, Zvošec F.(cap) 5 . Trener: Rudolf Balog
KK NEDELIŠĆE:  Gospočić P.12, Posavec T.(cap)3, Ganzer M. 0, Jalušić D. 6, Šegović I.8,Šegović J.3,Platužić D.11,Pintarić J.11. Trener: Saša Gašparlin

KK DUBRAVČAN - KK LEPOGLAVA 69:82 (16:16; 19:22; 18:21; 16:23)
KK DUBRAVČAN:  Ujlaki B.3,Habuš V.-,Munka G.23, Matotek A. 15, Klipić Kr. 21,Lisjak I.(cap)1, Fuš H. 0,Matotek M.6 Trener: Krušelj Kristijan
KK LEPOGLAVA : Migač J. 16, Uršulin K. 10, Šobak A. -, Sokol J. 10, Matuza L. 10,Paska D.0, Pečevski M. 2, Sayemeldahr R. -,Bajsić Z.18, Štefanek M.2, Maček D.(cap) 14. Trener: Kristijan Marđetko

KK DONJI KRALJEVEC - KK VINICA 80:39 (22:8; 20:10; 16:16; 22:5)    
KK DONJI KRALJEVEC: Lepen D.6, Pongrac K.7(1X3), Švenda T.2, Moharić L.10, Ivanović J.22(4x3),Ivanović D.11(3x3), Balent N.3(1x3), Ružić M.(cap) 13(2x3), Štefan D.6, Trener: Štefan Domagoj
KK VINICA: Furjan T.0, Ostrman T.9, Strelec M.0, Peruničić M.0, Rudančić M.0, Žmegač S.(cap)22, Hrženjak N.6(1x3), Jamnik N. 2,
Trener: Damir Horvat

KK RUDAR - KK ČAKOVEC GLOBETKA  71:77 (12:23;16: 26;18:14; 25:14)
KK RUDAR: Varga A. 16 (1x3), Brodar N. -, Vrbanić K. -, Perčić T. 4, Radiković T 19 (3x3), Bedi M. 9 (1x3), David M. -, Dodlek S. 12 (1x3), Đokić N. 5, Vinko Novak A. 6;  Trener: Repalust Saša
KK ČAKOVEC GLOBETKA: Levačić N. 9 (1x3), Golubić A. 19 (5x3), Gomzi K. -, Novak N. 5 (1x3), Vugrinec D. 12, Vurušić V. 8, Franjić D. 0, Terek M. 12 (2x3), Škoda L. 0, Golubić N. 12, Radek D. -, Marković G. 0; Trener: Škoda Davorin

Tablica:
1. KK ČAKOVEC GLOBETKA 7-0
2. KK LEPOGLAVA 6-1
3. KK KOTORIBA 5-3
4. KK VINDIJA 5-2
5. KK DONJI KRALJEVEC 4-4
6. KK RUDAR 4-3
7. KK PETRIJANEC 4-3
8. KK DUBRAVČAN 2-6
9. KK GRAFIČAR II 2-5
10. KK NEDELIŠĆE 1-6
11. KK VINICA 0-7

Parovi 9. kola:
KK ČAKOVEC GLOBETKA - KK GRAFIČAR
KK VINICA - KK RUDAR
KK LEPOGLAVA - KK DONJI KRALJEVEC
KK NEDELIŠĆE - KK DUBRAVČAN
KK PETRIJANEC - KK VINDIJA
KK KOTORIBA slobodna

Povijesni neuspjeh Talijana gurnuo Hrvatsku u drugi jakosni 'lonac': evo kakvu skupinu možemo očekivati na SP u Rusiji
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.