AIDA TRSTENJAK i KK Globus prvaci Međužupanijske karate lige

Proteklog vikenda završena je međužupanijska Karate liga 2016/2017. Na ligi je sudjelovalo 210 natjecatelja iz Međimurske, Varaždinske i Krapinsko-zagorske županije. Od Međimurskih klubova su nastupili karatisti Globusa (Čakovec), Male Subotice, Međimurja (Nedelišće) i Karate centra Šenkovec.

Nakon održanog zadnjeg kola međužupanijske lige proglašeni su najbolji klubovi i karatisti u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji, a iz međimurskih klubova među najbolje su se plasirali:

Najbolja natjecateljica – ukupan poredak:
1. mjesto: Aida Trstenjak (Mala Subotica)
3. mjesto: Paula Magdalenić (Mala Subotica)

Najbolji natjecatelj – ukupni poredak:
2. mjesto: Noa Molnar (Međimurje Nedelišće)

Najbolja natjecateljica – borbe:
1. mjesto: Aida Trstenjak (Mala Subotica)
2. mjesto: Paula Magdalenić (Mala Subotica)
3. mjesto: Nika Žerjav (KK Globus)

Najbolja natjecateljica – kate:
2. mjesto: Tea Lena Špoljarić (KK Globus)
3. mjesto: Aida Trstenjak (Mala Subotica)

Najbolji natjecatelj – borbe:
2. mjesto: Sven Strahija (Mala Subotica)


Karate klub Globus je drugu godinu za redom prvak u konkurenciji klubova, a Mala Subotica u ukupnom poretku klubova osvojila je 3. mjesto.

Tablica klubova nakon završetka lige:
1. KK Globus Čakovec
2. KK Ivanec
3. KK Mala Subotica
4. KK Konjščina
5. KK Klenovnik
6. KK Shitoryu Varaždin
7. KK Međimurje Nedelišće
8. KK Zen Ludbreg
9. KK Lepoglava
10. KK Okinawa Mali Bukovec
11. KK Karate centar Šenkovec
12. KK Varaždin

U završnom kolu održanom u Cestici 4. lipnja KK Globus osvojio je 11 zlata, a Mala Subotica i Karate centar Šenkovec po 7 zlata. Ostvareni su sljedeći rezultati:

1. mjesta:

KK Globus: Jan Kovačić, Kristian Topličanec, Lovro Farkaš, Nika Žerjav, Tea-Lena Špoljarić, Josip Slukić, Globus Kumite Team učenici, Globus Kumite Team ml. kadeti, Globus Kumite Team ml. kadetkinje

Mala Subotica: Sven Strahija, Aida Trstenjak, Laura Strahija, Ana Filipović

KK Međimurje: Alen Zagorec

Karate Centar Šenkovec: Ania M. Čalopa, Mark Miller, Ozren Grgić, Aiša Lepen, Martin Simon, Ziya Lepen, Matej Vidović


2. mjesta:

KK Globus: Petar Slukić, Kimi Žerjav, Sven Kraus, Emili Beti, Josip Slukić, Emili Beti, Kristian Topličanec, Nika Žerjav, Globus Kumite Team učenice, Tea Lena Špoljarić

Mala Subotica: Paulina Magdalenić, Aida Trstenjak

KK Međimurje: Noa Molnar, Raina Špoljarić, Filip Zadravec, Ian Posavec

Karate Centar Šenkovec: David Vidović, Bella Mikulić

3. mjesta:

KK Globus: Pablo Koren, Nikola Topličanec, Tea-Lena Špoljarić,  Lovro Farkaš, Elena Kečkeš, Noa Višnjić, Lana Skupnjak, Dora Mišak

Mala Subotica: Paulina Magdalenić

KK Međimurje: Marko Lepoglavec, Vedran Štefulj, Noa Molnar,  Luka Salihović, Raina Špoljarić, Filip Zadravec

Karate Centar Šenkovec: Petra Novak, David Faić, Niko Bunjevčević, Marin Plavetić

Šuker dobio jednoglasnu podršku za novi mandat: Zlatko Dalić ostaje izbornik do srpnja 2020. godine
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.