ŽUPANIJSKO natjecanje iz hrvatskog jezika

U nastavku možete pogledati popis učenika 7. i 8. razreda pozvanih na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika koje će se održati 5. ožujka 2018. u OŠ Petar Zrinski Šenkovec.

7. razred
Jana Balent OŠ Prelog, Ivana Samardžija-Bermanec
Antonija Balent OŠ Draškovec, Ivana Beti
Marija  Blažek OŠ Goričan Snježana Granatir
Ana Šimić     OŠ Prelog, Ivana Samardžija-Bermanec
Tara Kos OŠ Gornji Mihaljevec, Lidija Novak Levatić
Ema Hatlak OŠ Prelog, Ivana Samardžija-Bermanec
Jakob  Jakšić OŠ Goričan, Snježana Granatir
Erik Krznar OŠ Goričan, Snježana Granatir
Iva Mesarić OŠ Goričan, Snježana Granatir
Ema Klarić OŠ Prelog, Ivana Samardžija-Bermanec
Tara Matjačić OŠ Draškovec, Ivana Beti
Nela Perić OŠ Nedelišće, Martina Horvat Kolar
Mateja Matotek OŠ Donja Dubrava, Željko  Kovač
Arijana Strniščak OŠ Prelog, Marija Požgaj
Daria Vitez OŠ Mursko Središće, Srebrenka Puklavec Trstenjak
Tihana  Tomšić OŠ Štrigova, Sanja Prošev
Sara Novak OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Milana Gašparović
Mirta Horvat OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Milana Gašparović
Rea  Cerjan II. OŠ Čakovec, Jelena Habuš
Tin Hertelendi OŠ Sveta Marija, Marta Stella
Vita Pintarić OŠ Petar Zrinski Šenkovec,  Martina Hrženjak

8. razred
Lara  Jakšić OŠ Goričan, Snježana Granatir
Karla Čmrlec OŠ Donja Dubrava, Željko  Kovač
Izidora Mustak OŠ Strahoninec, Dijana Pasarić
Hana Perko OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, Ružica Šikić
Elena Tomašić OŠ Kuršanec, Jasminka Poljanec
Franka Bukovec OŠ Strahoninec, Dijana Pasarić
Barbara Sačer OŠ Strahoninec, Dijana Pasarić
David  Fabić OŠ Jože Horvata Kotoriba, Nikolina Fuš Zvošec
Marija Magdalena Kočila OŠ Selnica, Dubravka Lajtman-Janči
Jura Barić  I. OŠ  Čakovec, Aleksandra Granatir
Eva  Šlezak OŠ Strahoninec, Dijana Pasarić
Nadja Novak OŠ Strahoninec, Dijana Pasarić
Lana Vinković OŠ Kuršanec, Jasminka Poljanec
Jan Špiclin OŠ Nedelišće, Anita Škvorc Branda
Tena Hanić OŠ Hodošan, Mirjana Štrok
Ena  Kosec OŠ Prelog, Snježana  Zebec
Dino Blažić I. OŠ Čakovec, Aleksandra Granatir
Doroteja Hunjadi III. OŠ Čakovec, Melita Pavić
Klara David OŠ Selnica, Dubravka Lajtman-Janči
Lucija Varga OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Marijeta Stevanović

Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Školski kutak
Epilog tučnjave djevojaka u Splitu: evo kako su škole kaznile svoje učenice za nasilni čin
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.