SLUŽBENI rezultati Županijskog natjecanja iz matematike

U OŠ Mursko Središće je održano Županijsko natjecanje iz matematike. Čekalo se Državno povjerenstvo radi dodatnog pregleda, i usklađivanja bodovanja kako bi se objavili službeni rezultati. Na državno u Poreč putovat će Klara Kolac i Žana Klasić iz I.OŠ Čakovec, mentorica Tanja Debelec i Klara Mihalić iz III.OŠ Čakovec, mentorica Aleksandra Tonković.

Donosimo pregled prva tri mjesta po razredima:

4. razred
1. David Konjević, OŠ Tomaša Goričanca Mala Suobtica, mentorica Blaženka Palatinuš
2. Eva Bogomolec, OŠ Prelog, mentorica Ljiljana Sraka
2. David Jambrošić, OŠ I.G.Kovačića Sv.Juraj n/B, mentorica Sanja Kovač
3. Jelena Lesjak, I. OŠ Čakovec, mentorica Tanja Žganec



5. razred
1. Klara Kolac, I.OŠ Čakovec, mentorica Tanja Debelec
2. Dominik Vugrinec, III. OŠ Čakovec, mentorica Aleksandra Tonković
2. Filip David, OŠ Selnica, mentorica Vlatka Novaković
3. Hana Đukes, Oš Strahoninec, mentorica Jovanka Trbojević

6. razred
1. Denis Toplek, I.OŠ Čakovec, mentorica Željka Kolar
1. Vito List, III.OŠ Čakovec, mentorica Ksenija Gačal
2. Jana Držanić, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, mentorica Maja Vurušić
3. Danijel Pilaj, OŠ Gornji Mihaljevec, mentorica Aleksandra-Maria Vuković


7. razred
1. Klara Mihalić, III. OŠ Čakovec, mentorica Aleksandra Tonković
2. Žana Klasić, I. OŠ Čakovec, mentorica Tanja Debelec
3. Matej Telebar, OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj n/B, Željko Kraljić

8. razred
1. Lovro Vincek, III. OŠ Čakovec, mentorica Ksenija Gačal
2. David Latin, OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj n/B, mentorica Anita Horvat
3. Luka Zadravec, OŠ Gornji Mihaljevec, mentorica Aleksandra-Maria Vuković

Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Školski kutak
Veliko nevrijeme prati i naš Nikola: Pogledajte što nas očekuje u ostatku večeri
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.