OŠ 'PETAR ZRINSKI' ŠENKOVEC Odlični učenici u školskoj godini 2016./17.

Osnovna škola 'Petar Zrinski' Šenkovec - Popis odličnih učenika u školskoj godini 2016./2017.

Matična škola

1.a
Razrednica: Biserka Kontrec
Odlični učenici: Nika Đurinić, Mia Goričanec, Katja Kos, Magdalena Pintarić, Vilim Pintarić, Vito Podgorelec, Jelena Pongrac, Borna Sanjković, Sabina Taradi, Marta Trojko, Katja Zobić, Klara Zobić, Borna Žinić

1.b
Razrednica: Nataša Toplek Veseli
Odlični učenici: Matej Bračko, Elina Colar, Fran Dobranić, Nika Grabar, Leona Kajmović, Ana Kovač, Gabrijel Lesjak, Rafael Medved, Lea Petković, Niko Slamek, Tija Šimič, Greta Šimunić, Kiara Vugrinec, Tia Zadravec, Kimi Žerjav

2.a
Razrednica: Radojka Oreški
Odlični učenici: Lucija Ban, Niko Bunjevčević, Ela Cvitković, Ozren Grgić, Marin Hranilović, Mia Kolarić, Ema Kranjec, Lorena Mihalković, Gabriel Novak, Leni Novak, Lara Pergar, Nika Rudnički, Zoja Šestak

2.b
Razrednica: Vesna Golub
Odlični učenici: Klara Balent, Mila Belužić, Lovro Deban, David Husadžić, Bella Mikulić, Teo Novak, Zoja Pintarić, Lucija Posavec, Kaja Topličanec, Magdalena Trupković

3.a
Razrednica: Gordana Magdalenić
Odlični učenici: Filip Benković, Luka Bračko, Matija Đeri, Kristina Goričanec, Leona Grabar, Klara Hajdarović, Lorena Halić, Mila Kuvač, Hana Labazan, Tia Novak, Tena Šimič, Teo Štrukelj, Matija Talaš, David Vidović, Marko Vuk, Matija Vuk, Jan Zadravec, Josip Živko. 

3.b
Razrednica: Ladislava Šestak-Horvat
Odlični učenici: Zita Bel, Dora Fažon, Laura Filipić, Meri Furdi, David Horvat, Stela Jalšovec, Manda Jeđut, Lorena Kajmović, Tiara Korent, Vito Petković, Lana Polanec, Jakov Radek, Roko Radek, Hana Vidović.

4.a
Razrednica: Jasminka Mesarić
Odlični učenici: Izak Bel, Dora Culej, Niko Farkaš, Mia Hanžeković, Nola Horvat, Mauro Janušić, Adina Kriković, Vili Novak, Sara Pokrivač, Borna Sabolčec, Teo Tomašić, Lorena Tomrecaj.

4.b
Razrednica: Snježana Blagus
Odlični učenici: Josip Đeri, Nola Filo, Eduardo Korunić, Linda Lepir, Beata Lovrić, Dominik Malašić, Matija Novak, Brigita Petković, Viktor Šimunić, Rebeka Varga, Simon Varošanec, Luka Žišković.

5.a
Razrednica: Mateja Levačić
Odlični učenici: Žana Marie Munda, Asja Radiković, Dina Varga.

5.b
Razrednica: Marijeta Stevanović
Odlični učenici: Ivan Dokleja, Karla Hajdarović, Petar Kelkedi, Ida Mujezinović, Rafaela Nađ, Fabian Pokrivač, Karlo Preložnjak.

5.c
Razrednica: Mihaela Novak
Odlični učenici:Jakov Biškup, Marta Horvat, David Novak, Marin Novak, Ema Petek, Lucija Podgorelec, David Zadravec.

6.a
Razrednica: Jasmina Trupković
Odlični učenici: Inga Grgić, Noa Jambrović, Barbara Pongrac, Laura Radek, Lea Sabol, Katja Topličanec, Lucija Trojko, Nola Tušek, Nela Zobić 

6.b
Razrednica: Ana-Marija Korent
Odlični učenici: Tijana Colar, Maja Krhač, Jakov Novak, Lea Petković, Katja Premuš, Tea Rojko, Roko Sarić, Simona Šarić, Nina Tkalčec, Leon Turk, Klara Varga, Lilli Magdalena Vekić, Roko Zemljić

6.c
Razrednica: Jasminka Jakšić
Odlični učenici: Laura Bunjevčević, Karlo Culej, Erik Flac, Stela Horvat, Luna Jalšovec, Rudy Novak, Ela Pergar, Vita Pintarić, Marko Srnec, Hana Strniščak, Ivan Šubić

7.a
Razrednica: Ivana Matulin
Odlični učenici: Filip Balent, Lovro Balent, Paola Isabel Glumpak, Natali Kovačić, Vito Kozjak, Goran Mihalković, Lucija Novak, Maja Suvajac, Adam Šinjori.

7.b
Razrednica: Radmila Bašić
Odlični učenici: Ema Flojhar, Lana Grošanić, Mateo Kvakan, Dino Novak, Ines Trojko, Lucija Varga, Anja Višnić.

8.a
Razrednica: Martina Košćak
Odlični učenici: Ilija Biškup, Lana Culjak, Ines Kovačić, Luka Lesjak, Helena Novak, Anamarija Polanec, Chiara Premuš, Ivan Skok, Vinko Stunković.

8.b
Razrednica: Anamarija Režek
Odlični učenici: Julija Bratovčak, , Tena Jalšovec, Jakša Koštarić, Ozana Novak, Marija Pongrac, Sara Šarić, Nikša Žganec.

8.c
Razrednik: Josip Mihalković
Odlični učenici: Jelena Bakač, Ivan Belić, Ivor Cecelja, Maja Drvoderić, Tin Furdi, Jana Golub, Sanela Novak, Helena Strniščak.

Područna škola Mačkovec

1. razred
Razrednica: Ivana Horvat
Odlični učenici: Azra Bajzek, Jura Ban, Eva Božić, Marija Damiš, Teo Faić, Karlo Friščić, Vid Fučko, Noa Horvat, Aleks Ignac, Erik Ignac, Ema Jalšovec, Hana Krištofić, Tena Mikolaj, Katja Novak, Ivan Podvez, Luna Povodnja, Sandra Tkalčec, Tia Toplek.

2. razred
Razrednica: Senka Saško
Odlični učenici: Elena Abramović, Vita Bajsić, David Dokleja, Aleksandar Kovačić, Lovro Krištofić, Tara Marciuš, Andreas Mustač, Noel Novak, Lu Povodnja, Mia Šalja, Sara Zadravec, Dorijan Zobić.

3. razred
Razrednica: Lana Topličanec-Horvat
Odlični učenici: Erik Dobranić, Sara Markov, Hana Turk

4. razred
Razrednica: Nada Grahovec
Odlični učenici: Kristina Kelkedi, Sven Lesjak, Lucija Lukman, Miriam Markov, Noah Kristijan Vekić, Ana Vugrin, David Vuković, Leonie Žvorc Bojko,.

Područna škola Žiškovec

1. razred
Razrednica: Petra Bakoš
Odlični učenici: Tena Mikolaj, Leona Novak, Sara Oletić, Ella Sekirnik, Dora Šajnović, Asja Šparavec

2./3. razred
Razrednica: Ruža Golić
Odlični učenici: Fabian Horvat, Neven Mikulaj, Nina Novak, Tarja Novak, Dominik Škvorc, Mia Vinković, Gabriel Horvat, Gabriel Nađ, Dorian Škvorc, Ivan Šopar

4. razred
Razrednica: Martina Moharić
Odlični učenici: Patrik Levačić, Damijan Ninić, Emily Oletić, Nika Urem

Broj odjela i učenika:

                             Broj odjela           Broj učenika
Razredna nastava        15                        215
Predmetna nastava      11                        210
Ukupno                         26                        425

Školski kutak
Zaredale su se nesreće na moru: nakon jučerašnje nesreće pojačane su kontrole lučke kapetanije
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.