ODLIKAŠI Srednje škole Čakovec 2016./2017.

Popis odlikaša Srednje škole Čakovec u školskoj godini 2016./17.
Razred: 1.A

Razrednik: Andreja Talan
Odlični učenici:
 Tija Budiša
 Tea Đorđević
 Dora Kovač
 Magdalena Kralj
 Paula Patafta
 Rea Perić
 Rebeka Pfeifer
 Lana Posedi
 Katja Puklavec
 Anja Radiković
 Julia Varga
 Hana Zadravec
 Teodor Zlatar
 Ela Židov

Razred: 1.B
Razrednik: Ivana Kos
Odlični učenici:
 Marina Branilović
 Margareta Culjak
 Josipa Golenja
 Jan Horvat
 Sebastian Rene Jepure
 Laura Petričević
 Darija Pleh
 Karla Rajf
 Ivana Rešetar
 Patrik Veren
 Elena Vinković
 Elena-Maria Živko

Razred: 1.C
Razrednik: Iva Vugrinec
Odlični učenici:
 Matija Cerovec
 Anita Kerovec
 Lana Kerovec
 Tihana Novak
 Franka Posavec
 Kiara Rebrek
 Lorena Sabolčec
 Erika Tarandek
 Karlo Tuksar
 Lana Žerjav

Razred: 1.D
Razrednik: Silvija Vrbičić
Odlični učenici:
 Kristina Cirkvenčić
 Alen Hajdarović
 Lucija Horvat
 Mihaela Mikulić
 Tara Novak

Razred: 1.E
Razrednik: Paula Borko
Odlični učenici:
 Martina Ignac
 Anamarija Novak
 Danijel Oršuš

Razred: 2.A
Razrednik: Natalija Raonić
Odlični učenici:
 Tena Alijašević
 Lea Branilović
 Leonarda Horvat
 Janja Kvakan
 Ivona Sabol
 Kristina Škvorc
 Marina Ter

Razred: 2.B
Razrednik: Kristina Trstenjak
Odlični učenici:
 Claudia Andročec
 Marta Kozjak
 Magdalena Maček
 Josipa Topolnjak
 Mario Tot
 Maja Zrna
 Simona Židov

Razred: 2.C
Razrednik: Valentina Fabić
Odlični učenici:
 Nikol Kordić
 Matija Međimurec
 Ivana Mihalic
 Erik Židov

Razred: 2.D
Razrednik: Željko Domjanić
Odlični učenici:
 Daria Cirkvenčić
 Marta Črep
 Jakov Mesarić

Razred: 3.A
Razrednik: Vesna Prepelić-Đuričković
Odlični učenici:
 Lucija Bedić
 Stefani Carević
 Lucija Črep
 Dino Dolenec
 Sara Kovačević
 Marija Lisjak
 Ema Martinjak
 David Mesarić
 Lana Murk
 Filip Mutvar
 Jakov Sedlar
 Jana Slaviček

Razred: 3.B
Razrednik: Monika Cindrić
Odlični učenici:
 Matteo Abramović
 Borna Baksa
 Luka Blagus
 Maja Drvenkar
 Lovro Fegeš
 Barbara Kramar
 Laura Maksimović
 Milivoj Mesarić
 Ana Novak
 Petra Novak
 Sara Senčar
 Katja Vuković
 Marko Zidarić
 Marko Žerjav

Razred: 3.C
Razrednik: Dunja Gašparić
Odlični učenici:
 Nikolina Cmrečnjak
 Leonard Klujber
 Luka Kraljić
 Melanie Lesar
 Romana Novak
 Ivana Radiković
 Zvonimir Sedlar
 Sara Strbad
 Ivana Šajnović
 Klaudija Žganec
 Vanessa Žužić

Razred: 3.D
Razrednik: Nikolina Zaplatić Degač
Odlični učenici:
 Ivana Baksa
 Ana Božek
 Marta Horvat
 Monika Kovač
 Magdalena Mesarić
 Nikola Mustač
 Laura Novak
 Daniel Okreša
 Lorena Palačić
 Sabina Šafarić

Razred: 4.A
Razrednik: Mladen Tota
Odlični učenici:
 Petra Culjak
 Lea Čalopek
 Fran Djerdji
 Marta Fažon
 Kristina Horvat
 Ivan Kanižaj
 Pia Vinka Klaić
 Dominik Kukovec
 Dino Leskovec
 Sandro Lovrinović
 Jakša Magdalenić
 Ana Marčec
 Ana Novak
 Filip Novak
 Anja Škvorc
 Filip Tomšić
 Helena Varga
 Bruno Višnić
 Lea Vugrinec

Razred: 4.B
Razrednik: Tina Novak
Odlični učenici:
 Margareta Ana Baksa Topličanec
 Korina Ban
 Hana Dominić
 Paula Kovačić
 Vanesa Petričević
 Dora Preložnjak
 David Špiranec

Razred: 4.C
Razrednik: Josipa Bermanec
Odlični učenici:
 Sara Furdi
 Ines Hozjak
 Klara Klemenčić
 Lana Komar
 Dina Kos
 Aleksandra Kovačić
 Marko Pintarić
 Aleksandra Toplek
 Zrinka Valerija Vađunec

Razred: 4.D
Razrednik: Ivana Juranko
Odlični učenici:
 Magdalena Branilović
 Melani Čeh
 Lara Čemerika
 Helena Hajdarović
 Antonia Hutinec
 Petra Juras
 Dora Lipić
 Lara Novak
 Sara Posavec
 Lovro Ramušćak
 Jošua Smrtić
 Dorotea Srpak
 Kristina Špoljarić
 Viktorija Tuksar

Razred: 5.C
Razrednik: Maja Posedi
Odlični učenici:
 Marta Čmrlec
 Adela Golub
 Antonia Heric
 Klara Horvat
 Vedran Hrastić
 Hrvoje Hrelja
 Lea Hrešć
 Patricija Jambrošić
 Marko-Mario Jančec
 Paula Kanižaj
 Katarina Korent
 Juraj Levačić
 Karlo Mavrin
 Elena Meglić
 Nikola Mihinjač
 Anja Mikac
 Ema Nedeljko
 Ana Novak
 Valentina Novak
 Lucija Pintarić
 Tara Podgorelec
 Lorena Slaviček
 Jana Šebalj
 Sanela Šumečki
 Petar Tompoš

Školski kutak
Donosimo veliku priču o Čilićevu putu do finalista Wimbledona: neimaština ga nije zaustavila
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.