ODLIKAŠI Gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec šk. godina 2016./2017.

GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC V. NAZORA 34, ČAKOVEC

1. A - RAZREDNICA: NADA ČATLAIĆ
INES CEILINGER, JELENA KUTNJAK, IVAN MUNĐAR, MAJA NEMET, MISLAV PATARČEC, EVA PERČIĆ, PETRA TOMŠIĆ, IVANA TRSTENJAK, VITOMIRA TURK, TEA VESELKO, DINA ŽUŽUL.

1. B - RAZREDNICA: TAMARA SRNEC
LANA BENČIK, MELISA CIGLARIĆ, PIJA IVANIŠEVIĆ, ISABELA KOVAČIĆ, FRANJO KRIŽAIĆ, LOVRO MOHARIĆ, MARTA NOVAK, ANA MARIJA RADOŠEVIĆ, KLARA SLAVKOV, PETRA TARADI, HANA TRSTENJAK, MARIA ŽOKALJ.

1. C - RAZREDNICA: ELVIRA DOLENEC
IVA KLASIĆ, ENA MEKOVEC, FABIJAN MURŠIĆ, JANA NOVAK, KLARA NOVAK, TEA POLJAK, LOVRO RADEK, ERIK VUKŠIĆ.

1. D - RAZREDNICA: MARTINA MAVREK
DORA BALENT, KLARA BRANOVIĆ, SAŠA BULOVIĆ, DINKO HORVAT, ANDREJA MATJAČIĆ, VIKTORIJA MATJAŠEC, ERVIN NEDELJKO, TENA NOVAK, STJEPAN PETKOVIĆ, JULIA ŠERGIĆ.

1. E - RAZREDNICA: TANJA ŠALAMON
TIN BELAK, ANA FRANIN, MATEO HOZJAN, EVA JALUŠIĆ, MAGDALENA KOCIJAN, BONO KOSTEL, ANTONIJA KOVAČ, JELENA KRIŽAIĆ, VANESA KRIŽAIĆ, LUCIJA MIKULIĆ, JURA RAPAIĆ, DIJANA TOT, LORNA TROPŠA.

1. F - RAZREDNICA: MELITA SAMBOLEK
MARTIN BAKAČ, ZRINKA BANEC, FRAN HOZJAK, DIJANA JURAS, DAVID KARLOVČEC, MARTIN JOSIP KOCIJAN, KATJA KORAJ, LARA KRALJ, MARIN MARCIUŠ, FLORIJAN MARČEC, SARA MEŠTRIĆ, MIHAEL PRISTAV, LARA RESMAN, SEBASTIAN SOLDAT, DORA ŠIPEK, VERONIKA ŠKVORC, LANA ŠPRAJC.

1. G - RAZREDNICA: MARTA KRAMAR BURELA
DORA BERDIN, DINO JAKUPAK.

2. A - RAZREDNIK: MILJENKO BLAŽEKA
EMA ČEMERIKA, KARLA HLEBEC, VINKA HOLJEVAC, VALENTINA KOZAR, BORNA KRZNARIĆ, MONIKA LOVREC, MELANI MILIJANČIĆ, NIKOLA OVČAR, KARLO PAJNOGAČ, LEONA PONGRAC, TIARA ŽIBEK.

2. B - RAZREDNICA: MIRJANA VIDOVIĆ
TEUTA BLAŽIĆ, IVANA BRLEČIĆ, LAURA CEILINGER, TINA ČATLAIĆ, SILVIO ČINĆ, KLARA GROŠANIĆ, TENA HORVAT, TIN HRGOVIĆ, KLARA KALŠAN, DORA KRIŽNIK, MARTIN SLAVIČEK, MATIJA VUGRINEC, RAHELA ZADRAVEC.

2. C - RAZREDNIK: DAMIR RODIGER
ANNA BRANIŠA, BERTA BREGOVIĆ, DORA CEROVEC, NATAN DAJČ, MARTIN HERMAN, KLARA HODAK, FILIP IVANČIĆ, REA KLARIĆ-KUKUZ, JANA KOVAČ, SARA LESINGER, MARKO LOVREK, LEA MLINARIĆ, KARLO MURKOVIĆ, MANUELA PERŠAK, LAURA REŽEK, EMA SMRTIĆ, LARA VLAH, VERONIKA VOJVODA.

2. D - RAZREDNIK: KREŠIMIR TROJKO
LEON BABIĆ, MARGARETA BEDI, IVA BULOVIĆ, FRANKA DOBRANIĆ, STELLA HORVAT, ANTONIO HREN, IVA MARCIUŠ, IVONA MARCIUŠ, LANA NOVAK, VIŠESLAV NOVAK, PAULA PETRIĆ, MATIJA ZADRAVEC.

2. E - RAZREDNICA: ZDRAVKA SKOK
STEFANI BRANILOVIĆ, KLARA JAMBROŠIĆ, KATARINA JANČEC, LARA JANKAŠ, KARLO KARLOVČEC, BRUNA MOČNIK, ANTONIO NOVAK, LORENA REMENAR, DOROTEJA SRPAK, KORINA SRPAK, IZABELA ŠKAMO.

2. F - RAZREDNICA: KARMENA VADLJA REŠETAR
BRUNO BAN, VANJA ČUGALJ PONGRAC, DAVID GRABANT, ANA HORVAT, LAURA HORVAT, LUKA JALŠOVEC, NOA JALŠOVEC, IVANA JARNI, MAJA KEKEZ, DAVID KERMAN, ANA KOPREK, KARLA MESAREK, MATEJ MIHALIC, VINKO SABOLČEC, FILIP VINKOVIĆ, PETAR ŽELEZNJAK, FRAN ŽINIĆ.

2. G - RAZREDNICA: LIDIJA KOLAR
TARA BARANAŠIĆ, DARIA DVANAJŠČAK, STELLA KODBA, DAVID KOŠIĆ, MARTINA MLINARIĆ, JULIA MAGDALENA RADOJČIĆ, IVANA SKLEPIĆ, TEA TRESKA, MARTINA ŽELEZNJAK.

3. A - RAZREDNICA: VALENTINA NOVAK
LUCIJA ANDRAŠEC, IVONA BALENT, PETAR BEK, JELENA BLAŽON, LEA BRGLES, IRIS JAMBREŠIĆ, LEA JELENČIĆ, IVAN MESARIĆ, KLARA PERČIĆ, PATRIK POSEDI, RAHELA ŠAFARIĆ, LUCIJA VRBANIĆ, VERONIKA VRŠIĆ.

3. B - RAZREDNIK: GORAN KARAMARKOVIĆ
MARTA ČIŽMEŠIJA, NINA DOMINIĆ, MARTA FURDI, KLARA HAČEK, BLANKA HERMAN, JOSIPA JURAČIĆ, MARIA LEVAČIĆ, MAGDALENA MIKEC, SARA MUČIĆ, MAJA NEDELJKO, PAOLA PAHEK, GLORIJA SRPAK, JANA ŠKVORC, NEVA ŽGANEC.

3. C - RAZREDNICA: VESNA MALEKOCI-TARANDEK
MARIJA BRANOVIĆ, EVA ČURIN, IZAK FEHER, GRACIA GRABARIĆ, ELENA HAJDAROVIĆ, DORA HERTELENDI, IVONA KOCIJAN, DINO KORUNIĆ, STELA KOVAČ, NIKOLINA KRIŽAIĆ, LOVRO MIKULIĆ, LORENA PLAČKO, EMA PONGRAC, MARTA PONGRAC, LARA ROJKO, PAULA ŠERCER, MIA VRHAR, JAKOV VUK, STELA WRANA, MAJA ŽERJAV, BARBARA ŽGANEC.

3. D - RAZREDNICA: SANJA JAMBROVIĆ POSEDI
MIA BAN, NINA BOČKAJ, MAJA CMREČNJAK, DOMINIK JAMBROŠIĆ, LUKA KOŠIR, LUCIJA LESJAK, ANTONIJA MARCIUŠ, VILIM MURŠIĆ, MARTA OKREŠA, JURICA PAJIĆ, JANJA PETROVIĆ, KATARINA PINTARIĆ, REBEKA PINTARIĆ, DORA REBREK, DINA SABOL, EMILY SABOLEK, ELENA STERNAD, NIKOLA TOPLEK.

3. E - RAZREDNICA: ŽELJKA LILEK BLAGUS
MIRNA DOŠEN, NIKOLA ĐOKIĆ, ANA GLAVINA, LEA GORIČANEC, VIVIEN GUDLIN, LEA HASNAŠ, VIKTORIJA HORVAT, SARA KIRIĆ, LANA MATOTEK, LEONA MATOTEK, TEA MAUKO, MELITA NOVAK, IVA PETROVIĆ, DINA POSEDI, PATRICIJA ŠIMUNIĆ, ZOJA VIZINGER, IVAN ŽOKALJ.

3. F - RAZREDNICA: DAVORKA MAJETIĆ
NINA DOBŠA, BORNA FUČEC, RAFAEL GORIČANEC, LUKA HABUŠ, JURICA HORVAT, MIHO HREN, DAVID MISER, ANTONIJA MRLA, BRIGITA NOVAK, EVELYN PAVLIC, PETRA POLANEC, MARIJA REŠETAR, PETRA SALAJ, LEA ŠARIĆ, LORENA ŠIMUNIĆ, KARLA ŠKVORC, LORENA TRUPKOVIĆ, MARTINA ZADRAVEC, MATIJA ZADRAVEC.

3. G - RAZREDNIK: PETAR PAVLIC
EMA BELUŽIĆ, LEONA GLAVAK, MARIA KRIŠTOFIĆ, ELENA KRŽINA, MELANI LESJAK, MARTA MALOVIĆ, NIKOLINA MARČEC, HRVOJE NOVAK, ENA PODVEZ, NOA SEČAN, REA VELICKI.

4. A - RAZREDNICA: LJUBICA BLAŽINČIĆ
LEA HERIC, LUCIJA JANČEC, VIKTORIA MIA JEPURE, DAVID JURAK, PATRICIJA KNECHTL, ERIKA KOLAR, ALOJZIJE KOŠIĆ, KARLA LADIĆ, LANA LOVREC, IZABELA MEZGA, BARBARA NOVAK, MARTINA NOVAK, MATEJA NOVAK, KLARA OVČAR, SARA RISEK, SARA SEDMAK, LANA SLAMEK, JOSIPA ŠAJNOVIĆ, DARIO VINKO.

4. B - RAZREDNICA: SUZANA TRUPKOVIĆ
DARJAN BOŽIĆ, LORENA BRZUHALSKI, LUCIJA ČEH, FILIP HUDIN, ANA JANČEC, KLARA KOBETIĆ, EVA LISJAK, LEA LOVREK, MARTINA LUKŠA, VIŠNJA MAĐAREVIĆ, MARTA NOVAK, LORENA NOVAKOVIĆ, ANA PERCAČ, ENA SANJKOVIĆ, REBEKA ŠARIĆ.

4. C - RAZREDNIK: GORDAN PREMUŠ
STELA BEDIĆ, FILIP BEL, MARTINA DOBROVOLJEC, PETAR FUŠ, DINO HRAŠČANEC, MANUELA JOVIĆ, ANA KRHAČ, KARLO LAJTMAN, IVONA LEVAK, MIHAELA OREHOVEC, IZABELA PERAS, KARLO POSAVEC, PETAR PRANJIĆ, ANAMARIJA SKOLIBER, PETAR STRBAD, LARA ZADRAVEC.

4. D - RAZREDNICA: NEVENKA SINKOVIĆ
MARIN BOGDANIĆ, KARLA DUJIĆ, ANAMARIJA GORIČANEC, PETRA GRAŠIĆ, MARINA KLJAJIĆ, DOROTEA KOŠČAK, ALEKS LOGOŽAR, MARTINA LJUBIĆ, HELENA MARCIUŠ, LEON MARCIUŠ, REA MIKULAN, LUCIJA NARANĐA, MARTA NOVAK, TONKA NOVOSELC, ANJA POSAVEC, GORAN POSAVEC, KARLO POSAVEC, SARA SOBOČAN, LUKA STRNIŠČAK, FRANCISKA TELEBAR, HELENA TURK, DORA VINKOVIĆ.

4. E - RAZREDNICA: ZLATKA GRAHOVEC
SARA BODULICA, LUCIJA DANIA, ANA KADI, IVA KALŠAN, DEBORA KANIŽAJ, ANJA KUNČIĆ, IVAN LOVREK, LEA MARCIUŠ, LUCIJA MARČEC, MARIJA MOČNIK, MARTA NOVAK, TIN NOVOSEL, MARTA OVČAR, FILIP PRANKLIN, DORA ROB, MAŠAN SREDANOVIĆ, ANA TARANDEK, DOMINIK TOMŠIĆ, KAJA TOPOLNJAK, LEONARDO ŽALAR, ERIK ŽIŽEK.

4. F - RAZREDNICA: ŠTEFANIJA POŽGAJ
FILIP BACINGER, PATRIK BARANAŠIĆ, JURAJ BARLEK, JASMINA DOBRANIĆ, NIKOLAI IVAN HORVAT, FRAN JAGAR, BORNA JURKOVIĆ, SEBASTIJAN KOCEN, REA KORPAR, KATARINA KOVAČEVIĆ, MAJA MAGDALENIĆ, LAURA MAJER, DOROTEA MURKOVIĆ, LUKAS NOVAK, FILIP PINTARIĆ, BORIS REMENAR, JAN SIROČIĆ, IVAN TARADI, JOSIP TARADI, SARA TUŠEK, LUKA VINKOVIĆ, VITO ŽBULJ.

4. G - RAZREDNICA: MARIJA BORKO
SARA BAUMGARTNER, INES BENČIK, LAURA COLAR ZANJKO, NOEMY KATIĆ, SARA NOVAK, MELANIJA ŠAJNOVIĆ, STELA ŠARIĆ, ANTONELA ŠEPIĆ, BARBARA TIŠLARIĆ, KLAUDIA VRBIČIĆ, LORENA ZORKOVIĆ.

Školski kutak
Sarkofag s tijelom Svetog Leopolda Mandića stigao u Zadar: okupljeni brojni vjernici
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.