Povezane vijesti
POLAGANJE u Karate klubu Mihovil Prelog

POLAGANJE u Karate klubu Mihovil Prelog

U utorak 12. lipnja u dvorani Srednje škole Prelog Karate klub Mihovil održao je godišnje polaganje za pojaseve (Kyu zvanja) kojemu je pristupio 40 čl...

KARATISTICE OŠ Mala Subotica druge na Školskom Prvenstvu Hrvatske

U subotu 24. veljače u Samoboru je održano Otvoreno državno prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u karateu. Na prvenstvu je nastupilo preko 250 natjecatelja iz 34 osnovne škole iz Hrvatske. Od Međimurskih škola nastupili su:  I. Osnovna škola Čakovec, Osnovna škola Domašinec, Osnovna škola Nedelišće, Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec i Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica.  

Natjecanje se odvijalo za ekipni poredak škola te su natjecatelji u svojim kategorijama umjesto medalji skupljali bodove za svoje škole (u katama i borbama).


Najveći uspjeh postigle su učenice iz OŠ Tomaša Goričanca iz Male Subotice koje su osvojile 2. mjesto u konkurenciji djevojčica. Učenice iz Male Subotice osvojile su ukupno 23 boda te su na kraju zaostale samo jedan bod za pobjednicama iz OŠ Milana Langa iz Bregane.

Vrijedi istaknuti da je uspjeh time veći što su učenice iz Male Subotice nastupile samo s četiri natjecateljice od mogućih sedam (pobjednice su nastupile sa svih sedam natjecateljica). Naše hrabre viceprvakinje iz OŠ Tomaša Goričanca vodila je voditeljica Dora Puklek.


REZULTATI:
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica osvojila je 2. mjesto u konkurenciji djevojčica, a za školu su nastupile: Aida Trstenjak – 1.mjesto borbe -28kg, Sara Novak – 1. mjesto borbe -50kg, Ema Marčec – 2. mjesto borbe -40kg, Tia Križaić

Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec osvojila je 5. mjesto u konkurenciji djevojčica, a za školu su nastupile: Nika Žerjav - 1. mjesto borbe -40kg, Inga Grgić - 1. mjesto kate, Stela Horvat - 3. mjesto kate, Lorena Mihalković, Bella Mikulić

Osnovna škola Domašinec (voditelj Mladen Vuk) osvojila je 6. mjesto u konkurenciji dječaka a za školu su nastupili: Sven Strahija  - 1. mjesto borbe -45kg, Dominik Murković - 1. mjesto borbe -48kg, Mihael Sirc -  1. mjesto borbe +63kg, Luka Sokač


I. Osnovna škola Čakovec (voditelj Matija Horvat) osvojila je 8. mjesto u konkurenciji dječaka, a za školu su nasutpili: Jan Kovačić – 2. mjesto borbe -26kg, Kristian Topličanec – 2. mjesto borbe -52kg, Nikola Topličanec, Leonardo Horvatić, Marin Plavetić

Osnovna škola Nedelišće (voditeljica Ivana Slukić) osvojila je 11. mjesto u konkurenciji dječaka, a za školu su nastupili: Josip Slukić – 2. mjesto borbe +63kg, Ian Posavec, Petar Slukić, Vedran Štefulj, Marko Lepoglavec

Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec (voditelj Tihomir Grgić) osvojila je 13. mjesto u konkurenciji dječaka, a za školu su nastupili: Leon Molnar – 2. mjesto borbe -48kg, Ozren Grgić – 3. mjesto kate, David Vidović, David Vuković, Filip Balent, Goran Mihalković, Niko Bunjevčević


Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Školski kutak
Nakon 36 sati: Turski teretni brod uspješno je dotegljen u Brodotrogir!
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.