GEOGRAFIJA Učenici pozvani na Županijsko natjecanje

I dalje pratimo školska natjecanja iz raznih predmeta pa nastavljamo s rezultatima koje smo dobili za osnovnoškolce od 5. do 8. razreda te u nastavku donosimo popis učenika po razredima, njihove mentore i mjesta iz kojih dolaze.

5. razred
Dorja Vincek, Vesna Katuša, Čakovec
Margareta Sinković, Maja Krištofić, Prelog
Ivan Horvat, Maja Krištofić, Prelog
Aleksandar Šafarić, Marijana Belko, Lopatinec
Noa Botić, Aleksandra Srnec, Orehovica
Vilim Sokač, Sanja Crnčec, Goričan
Borna  Rihtarec, Maja  Radek Sklepić, Sveti Martin na Muri
Izabella Kurti, Vesna  Katuša, Čakovec
Fran Bistrović, Damira Marušić, Selnica
Vito Vukoja, Vesna Katuša, Čakovec
Barbara Sklepić, Marijana Belko, Lopatinec
Filip Golenja, Sanja Crnčec, Goričan
Marko Tomašić, Igor  Pintarić, Kuršanec
Filip Novosel, Ivana Mošmondor, Domašinec
Patrik Jarić, Maja Krištofić, Prelog
Bruno Vučković, Sandi Kolenko, Nedelišće
Nikola Šafarić, Petra Šinko Posel, Štrigova
Emil  Jarić, Maja  Krištofić, Prelog
Nika Bermanec, Ivana Mošmondor, Domašinec
Kaja Gačal, Vesna Katuša, Čakovec
Vanja Tuksar, Damira Marušić, Selnica
Petar Novak, Petra  Šinko Posel, Štrigova

6. razred
Lovro Marčec, Danijela Perenc-Jaušovec, Čakovec
Jakov Novinščak, Danijela Perenc-Jaušovec, Čakovec
Elena Juračić, Ivana Mošmondor, Domašinec
Martin Zadravec, Vesna Katuša, Čakovec
Karlo Košir, Sandra Gotal, Macinec
Marta Premuš, Damira Marušić, Selnica
Fabian Posedi, Vlado Pavičić, Podturen
Marijela Drvoderić, Ivana Mošmondor, Domašinec
Paola Vadlja, Maja Krištofić, Prelog
Denis Toplek, Danijela Perenc-Jaušovec, Čakovec
Ivan Dokleja, Dunja Novak, Šenkovec
Ana Mikec, Maja Krištofić, Prelog
Jana Flac, Damira Marušić, Selnica
Karla Hajdarović, Dunja Novak, Šenkovec
Jakov Biškup, Dunja Novak, Šenkovec
Lea Ceilinger, Sandi Kolenko, Nedelišće
Lucija Krnjak, Sandi Kolenko, Nedelišće
Frano Novak, Marina Drvarić, M. Središće
Sandra Silaj, Martina Kuretić Sedlar, Vratišinec
Ema Šela, Vlado Pavičić, Podturen
Valentina Vrhovski, Maja Krištofić, Prelog

7. razred
Klara Mihalić, Vesna Katuša, Čakovec
Ana Šimić, Maja Krištofić, Prelog
Ria Kolarić, Dejan  Levačić , Belica
Jana  Balent, Maja  Krištofić, Prelog
Luka Čonkaš, Sanja Crnčec, Goričan
Jakov Feher, Sanja Crnčec, Nedelišće
Lucija Trojko, Dunja Novak, Šenkovec
Ema  Hatlak, Maja  Krištofić, Prelog
Ema  Klarić, Maja Krištofić, Prelog
Danijela Hegeduš, Maja Krištofić, Prelog
Nina Novak, Dejan Levačić , Belica
Jakov Majnarić, Biljana Forgač, Čakovec
Lea Sabol, Dunja Novak, Šenkovec
Ilija Blažeka, Maja Krištofić, Prelog
Tihana Tomšić, Petra Šinko Posel, Štrigova
Idora Filo, Biljana Forgač, Čakovec
Leon Turk, Dunja Novak, Šenkovec
Dorijan Strbad, Maja Krištofić, Prelog
Rea Cerjan, Biljana Forgač, Čakovec
Franka Vizinger, Sanja Crnčec, Nedelišće

8. razred
Stela Šegović, Danijela Perenc-Jaušovec, Čakovec
Tin Plaftak, Aleksandra Srnec, Orehovica
Eli Hrgović, Gordana Zvošec, Mala Subotica
Doroteja Hunjadi, Vesna Katuša, Čakovec
Katarina Židov, Maja  Krištofić, Prelog
Emanuel  Vinko, Petra  Šinko Posel, Štrigova
Ivona Filipić, Sandi  Kolenko, Nedelišće
Lana  Vinković, Igor Pintarić, Kuršanec
Fran Marđetko, Alen Mudri, Draškovec
Una Krauthacker, Vesna Katuša, Čakovec
Fran Bistrović, Marijana Belko, Lopatinec
Jan Špiclin, Sandi Kolenko, Nedelišće
Petar Ovčar, Danijela Perenc-Jaušovec, Čakovec
Marta Mesarek, Vlado Pavičić, Podturen
Anja Slana, Ivana Mošmondor, Domašinec
Vinko Blažon, Vlado Pavičić, Podturen
Izidora Mustak, Sandra Gotal, Strahoninec
Lucija Novak, Dunja    Novak, Šenkovec
Franjo Krištofić, Sandra Gotal, Strahoninec
Maja Suvajac, Dunja    Novak, Šenkovec

Besplatnu eMedjimurje.hr aplikaciju za Android možete preuzeti klikom ovdje, a za iPhone ovdje.

Školski kutak
Dodijeljena priznanja: provjerite tko je najbolja tajnica 2018. godine
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.