1. međimurska liga - rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo Graničar (K) - Dinamo (P) 20.08.2017. 17:30 2:1
1. kolo Omladinac (NSR) - Hodošan 19.08.2017. 17:30 2:0
1. kolo BSK - Sokol 20.08.2017. 17:30 3:0
1. kolo Jedinstvo (GM) - Polet (P) 20.08.2017. 17:30 2:1
1. kolo Centrometal - Galeb 19.08.2017. 17:30 3:3
1. kolo Mladost (SM) - Sloga (Š) 20.08.2017. 17:30 4:2
1. kolo Naprijed - Trnava 20.08.2017. 17:30 1:1
1. kolo Spartak - Podturen 20.08.2017. 17:30 0:0
2. kolo Dinamo (P) - Podturen 26.08.2017. 17:30 5:3
2. kolo Hodošan - BSK 26.08.2017. 17:30 2:4
2. kolo Sokol - Jedinstvo (GM) 27.08.2017. 17:30 3:3
2. kolo Polet (P) - Centrometal 26.08.2017. 17:30 0:1
2. kolo Galeb - Mladost (SM) 27.08.2017. 17:30 1:1
2. kolo Sloga (Š) - Naprijed 27.08.2017. 17:30 3:1
2. kolo Trnava - Spartak 27.08.2017. 17:30 3:0
2. kolo Graničar (K) - Omladinac (NSR) 27.08.2017. 17:30 4:0
3. kolo Podturen - Trnava 03.09.2017. 17:00 6:1
3. kolo BSK - Graničar (K) 03.09.2017. 17:00 1:1
3. kolo Jedinstvo (GM) - Hodošan 03.09.2017. 17:00 7:1
3. kolo Centrometal - Sokol 02.09.2017. 17:00 3:1
3. kolo Mladost (SM) - Polet (P) 03.09.2017. 17:00 3:1
3. kolo Naprijed - Galeb 03.09.2017. 17:00 1:1
3. kolo Spartak - Sloga (Š) 03.09.2017. 17:00 0:3
3. kolo Omladinac (NSR) - Dinamo (P) 02.09.2017. 17:00 2:1
4. kolo Graničar (K) - Jedinstvo (GM) 10.09.2017. 17:00 3:1
4. kolo Hodošan - Centrometal 09.09.2017. 17:00 4:0
4. kolo Sokol - Mladost (SM) 10.09.2017. 17:00 1:1
4. kolo Polet (P) - Naprijed 09.09.2017. 17:00 3:0
4. kolo Galeb - Spartak 10.09.2017. 17:00 4:4
4. kolo Sloga (Š) - Podturen 10.09.2017. 17:00 2:0
4. kolo Dinamo (P) - Trnava 09.09.2017. 17:00 3:3
4. kolo Omladinac (NSR) - BSK 09.09.2017. 17:00 1:2
5. kolo Jedinstvo (GM) - Omladinac (NSR) 17.09.2017. 16:30 1:0
5. kolo Centrometal - Graničar (K) 16.09.2017. 16:30 1:0
5. kolo Mladost (SM) - Hodošan 17.09.2017. 16:30 1:2
5. kolo Naprijed - Sokol 17.09.2017. 16:30 4:1
5. kolo Spartak - Polet (P) 17.09.2017. 16:30 0:0
5. kolo Podturen - Galeb 17.09.2017. 16:30 2:3
5. kolo Trnava - Sloga (Š) 17.09.2017. 16:30 5:4
5. kolo BSK - Dinamo (P) 17.09.2017. 16:30 2:1
6. kolo Omladinac (NSR) - Centrometal 23.09.2017. 16:30 2:0
6. kolo Graničar (K) - Mladost (SM) 24.09.2017. 16:30 1:4
6. kolo Hodošan - Naprijed 23.09.2017. 16:30 1:1
6. kolo Sokol - Spartak 24.09.2017. 16:30 1:1
6. kolo Polet (P) - Podturen 23.09.2017. 16:30 3:0
6. kolo Galeb - Trnava 24.09.2017. 16:30 3:2
6. kolo Dinamo (P) - Sloga (Š) 23.09.2017. 16:30 1:1
6. kolo BSK - Jedinstvo (GM) 24.09.2017. 16:30 4:1
7. kolo Centrometal - BSK 30.09.2017. 16:00 1:2
7. kolo Mladost (SM) - Omladinac (NSR) 01.10.2017. 16:00 0:0
7. kolo Naprijed - Graničar (K) 01.10.2017. 16:00 4:3
7. kolo Spartak - Hodošan 01.10.2017. 16:00 1:4
7. kolo Podturen - Sokol 01.10.2017. 16:00 2:0
7. kolo Trnava - Polet (P) 01.10.2017. 16:00 2:1
7. kolo Sloga (Š) - Galeb 01.10.2017. 16:00 5:1
7. kolo Jedinstvo (GM) - Dinamo (P) 01.10.2017. 16:00 2:1
8. kolo BSK - Mladost (SM) 08.10.2017. 15:30 0:3
8. kolo Omladinac (NSR) - Naprijed 07.10.2017. 15:30 9:0
8. kolo Graničar (K) - Spartak 08.10.2017. 15:30 1:1
8. kolo Hodošan - Podturen 08.10.2017. 15:30 1:1
8. kolo Sokol - Trnava 08.10.2017. 15:30 2:1
8. kolo Polet (P) - Sloga (Š) 07.10.2017. 15:30 0:0
8. kolo Dinamo (P) - Galeb 07.10.2017. 15:30 1:2
8. kolo Jedinstvo (GM) - Centrometal 08.10.2017. 15:30 0:2
9. kolo Mladost (SM) - Jedinstvo (GM) 15.10.2017. 15:00 4:1
9. kolo Naprijed - BSK 15.10.2017. 15:00 3:0
9. kolo Spartak - Omladinac (NSR) 15.10.2017. 15:00 2:1
9. kolo Podturen - Graničar (K) 15.10.2017. 15:00 1:2
9. kolo Trnava - Hodošan 15.10.2017. 15:00 1:5
9. kolo Sloga (Š) - Sokol 15.10.2017. 15:00 0:1
9. kolo Galeb - Polet (P) 15.10.2017. 15:00 2:3
9. kolo Centrometal - Dinamo (P) 14.10.2017. 15:00 1:1
10. kolo Jedinstvo (GM) - Naprijed 22.10.2017. 15:00 3:1
10. kolo BSK - Spartak 22.10.2017. 15:00 0:1
10. kolo Omladinac (NSR) - Podturen 22.10.2017. 15:00 2:1
10. kolo Graničar (K) - Trnava 22.10.2017. 15:00 5:1
10. kolo Hodošan - Sloga (Š) 21.10.2017. 15:00 2:0
10. kolo Sokol - Galeb 22.10.2017. 15:00 2:0
10. kolo Dinamo (P) - Polet (P) 21.10.2017. 15:00 6:0
10. kolo Centrometal - Mladost (SM) 21.10.2017. 15:00 1:0
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.