Veterani zapad - najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Omladinac (NSR) - Omladinac (M) 28.08.2017. 17:30
1. kolo Šenkovec - Sloboda (S) 28.08.2017. 17:30
1. kolo Hajduk (B) - Pobjeda 28.08.2017. 17:30
2. kolo Omladinac (M) - Šenkovec 04.09.2017. 17:00
2. kolo Nedelišće - Omladinac (NSR) 04.09.2017. 17:00
3. kolo Šenkovec - Nedelišće 11.09.2017. 17:00
3. kolo Hajduk (B) - Sloboda (S) 11.09.2017. 17:00
4. kolo Omladinac (M) - Hajduk (B) 18.09.2017. 16:30
4. kolo Sloboda (S) - Pobjeda 18.09.2017. 16:30
4. kolo Omladinac (NSR) - Šenkovec 18.09.2017. 16:30
5. kolo Hajduk (B) - Nedelišće 25.09.2017. 16:30
5. kolo Pobjeda - Omladinac (M) 25.09.2017. 16:30
6. kolo Omladinac (NSR) - Hajduk (B) 02.10.2017. 16:00
6. kolo Nedelišće - Pobjeda 02.10.2017. 16:00
7. kolo Hajduk (B) - Šenkovec 09.10.2017. 15:30
7. kolo Pobjeda - Omladinac (NSR) 09.10.2017. 15:30
8. kolo Šenkovec - Pobjeda 16.10.2017. 15:00
8. kolo Nedelišće - Sloboda (S) 16.10.2017. 15:00
9. kolo Sloboda (S) - Omladinac (NSR) 23.10.2017. 15:00
9. kolo Omladinac (M) - Nedelišće 23.10.2017. 15:00
2. kolo Sloboda (S) - Sokol 04.09.2017. 17:00
3. kolo Sokol - Omladinac (M) 11.09.2017. 17:00
4. kolo Nedelišće - Sokol 18.09.2017. 16:30
5. kolo Sokol - Omladinac (NSR) 25.09.2017. 16:30
6. kolo Sloboda (S) - Omladinac (M) 02.10.2017. 16:00
8. kolo Sokol - Hajduk (B) 16.10.2017. 15:00
9. kolo Pobjeda - Sokol 23.10.2017. 15:00
6. kolo Šenkovec - Sokol 02.10.2017. 16:00
10. kolo Omladinac (M) - Omladinac (NSR) 26.03.2018. 16:30
10. kolo Sloboda (S) - Šenkovec 26.03.2018. 16:30
10. kolo Pobjeda - Hajduk (B) 26.03.2018. 16:30
11. kolo Šenkovec - Omladinac (M) 02.04.2018. 16:30
11. kolo Omladinac (NSR) - Nedelišće 02.04.2018. 16:30
12. kolo Nedelišće - Šenkovec 09.04.2018. 16:30
12. kolo Sloboda (S) - Hajduk (B) 09.04.2018. 16:30
13. kolo Hajduk (B) - Omladinac (M) 16.04.2018. 16:30
13. kolo Pobjeda - Sloboda (S) 16.04.2018. 16:30
13. kolo Šenkovec - Omladinac (NSR) 16.04.2018. 16:30
14. kolo Nedelišće - Hajduk (B) 23.04.2018. 17:00
14. kolo Omladinac (M) - Pobjeda 23.04.2018. 17:00
15. kolo Hajduk (B) - Omladinac (NSR) 30.04.2018. 17:00
15. kolo Pobjeda - Nedelišće 30.04.2018. 17:00
16. kolo Šenkovec - Hajduk (B) 07.05.2018. 17:00
16. kolo Omladinac (NSR) - Pobjeda 07.05.2018. 17:00
17. kolo Pobjeda - Šenkovec 14.05.2018. 17:00
17. kolo Sloboda (S) - Nedelišće 14.05.2018. 17:00
18. kolo Omladinac (NSR) - Sloboda (S) 21.05.2018. 17:00
18. kolo Nedelišće - Omladinac (M) 21.05.2018. 17:00
11. kolo Sokol - Sloboda (S) 28.05.2018. 17:30
12. kolo Omladinac (M) - Sokol 09.04.2018. 16:30
13. kolo Sokol - Nedelišće 16.04.2018. 16:30
14. kolo Omladinac (NSR) - Sokol 23.04.2018. 17:00
15. kolo Sokol - Šenkovec 30.04.2018. 17:00
17. kolo Hajduk (B) - Sokol 14.05.2018. 17:00
18. kolo Sokol - Pobjeda 21.05.2018. 17:00
16. kolo Omladinac (M) - Sloboda (S) 07.05.2018. 17:00
Sorry, tvoja verzija web preglednika više nije podržana.

Za pristup portalu, a i zbog sigurnosnih razloga molimo te da nadogradiš svoj preglednik na najnoviju verziju.